شهرستان

تاجمیری، فرماندار شاهین‌شهر: شاهین‌شهر و میمه باید به جایگاه واقعی خود برسند
تولیدکنندگان از گرانی و کمبود نهاده‌های طیور ناراضی هستند
واگذاری 5 بنای تاریخی در استان اصفهان

بازدید نمایندگان مجلس از صنایع شاهین‌شهر و میمه

مطالبات واحدهای صنعتی در جلسه آینده کمیسیون صنایع و معادن بررسی می‌شود

اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی که به دعوت رسمی نماینده شهرستان شاهین شهر و میمه در سفری یک روزه به منطقه آمده بودند، از شهرک صنعتی دولت‌آباد، شهرک بزرگ شمال اصفهان و گروه صنعتی انتخاب بزرگ‌ترین تولید کننده لوازم خانگی در مورچه‌خورت بازدید کرده و از نزدیک در جریان پیشرفت ها، موانع و مشکلات آن‌ها برای برسی و رسیدگی قرار گرفتند.

توسعه عمرانی و فرهنگی زرین‌شهر

شهردار: تا پایان دوره، بخش چشمگیری از پروژه‌ها تکمیل می‌شود

شهردار زرین‌شهر بر اجرای بدون وقفه پروژه‌های عمرانی این شهر در سال جدید تأکید کرد. میثم محمدی از پوست‌اندازی زرین‌شهر در سال ۱۴۰۰ خبر داد و تصریح کرد:مدیریت شهری در یک سال گذشته با وجود مشکلات تورم و شیوع ویروس کرونا، خطه طلایی ایران را به یک کارگاه عمرانی تبدیل کرد و نه‌تنها فعالیت‌های عمرانی، محدود به هسته مرکزی شهر نبود، بلکه محله‌های مختلف شهر نیز رنگ‌و‌بوی تحول به خود گرفت و این مسئله نشان از زنده‌بودن شهر دارد.

دفاع از حقوق کشاورزان

نماینده شهرستان شاهین‌شهر و میمه در مجلس از پیگیری مطالبات خبر داد

نــماینـــده مردم شــهرستان‌هـــای شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار خود با استاندار اصفهان گفت: در این دیدار مشکلات دشت بزرگ شاهین‌شهر و برخوار و ناعادلانه‌بودن پرداخت‌های خشک‌سالی در استان و نارضایتی مردم و مسئولان شهرستان مطرح شد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی ادامه داد: با توجه به اینکه استاندار نماینده دولت در استان است، از ایشان سؤال شد چرا وزارت نیرو جواب‌گوی کشاورزان حقابه‌دار و اشتراکی‌های دشت بزرگ شاهین‌شهر و برخوار نیست.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - شهرستان