ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

اخبار روز ورزشی

تاریخ درج : دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶
شماره روزنامه: 

تجمع اعتراضی اهالی ژیمناستیک مقابل وزارتخانه
تعــــدادی از کارمنــــدان ســــابق و اهـــالی ژیمنــاستیـــک مقـــابـــل وزارت ورزش در اعتـــراض به سیـاست های فدراسیون تجمع کردند. به گزارش «ورزش سه»، زهرا اینچه درگاهی در حالی چند ماه قبل ریاست فدراسیون ژیمناستیک را برعهده گرفت که بلافاصله بعد از حضورش در محل فدراسیون تمامی کارمندان را اخراج کرد. همین مسئله باعث شد تا از همان موقع موجی علیه رئیس جدید فدراسیون پدید بیاید. از این اتفاق چند ماه گذشته و رئیس فدراسیون هم با اعتراضات توجهی نکرده است و تعدادی از کارمندان سابق به همراه برخی از اهالی این رشته مقابل ساختمان وزارت ورزش تجمع کردند. آنها با در دست داشتن بنرهایی از وزیر ورزش خواستار رسیدگی به وضعیت مدیریتی فدراسیون ژیمناستیک شدند. محمد آذرپی سرمربی سابق تیم ملی ژیمناستیک هنری، اسماعیل خرسندل مربی سابق بدنسازی تیم ملی، جمیله سروری تنها بانوی المپیکی ژیمناستیک و نایب رئیس پیشین فدراسیون و... از جمله افرادی بودند که در تجمع اعتراضی امروز حضور داشتند. باید دید واکنش وزارت ورزش و فدراسیون ژیمناستیک به این اعتراضات چیست.

 

 

تمرینات کیانوش در مناطق کوهستانی کرمانشاه
ملی پوش وزنه برداری ایران تمرینات خود را این روزها در زادگاهش پیگیری می کند. به گزارش «ورزش سه»، کیانوش رستمی، ملی پوش وزنه برداری ایران که در مسابقات جهانی نتوانست عملکرد مناسبی داشته باشد و فقط یک مدال نقره در یکضرب کسب کرد؛ این روزها در کرمانشاه تمریناتش را دنبال می کند. با اینکه به نظر می رسید قهرمان المپیک ۲۰۱۶ باید به دلیل مصدومیت زانو، جراحی کند؛ اما پزشکان بعد از معاینه او نیازی به جراحی ندیدند. کیانوش رستمی در این باره گفت: با نظر پزشکان تزریق «پی ار پی» روی زانویم انجام شد. بعد از معایناتی که صورت گرفت، پزشکان همین راه را جلوی پای من گذاشتند. البته همیشه هم تزریق «پی ار پی» خوب نیست؛ اما در شرایط فعلی تنها راه بود. خدا را شکر وضعیت زانویم بهتر است و تمریناتم را آغاز کرده ام. دارنده دو مدال المپیک در دسته ۸۵ کیلوگرم تصاویری از تمرینات آماده سازی خود در مناطق کوهستانی منتشر کرده است. باید دید رستمی با این شرایط می تواند در هفته پایانی لیگ برتر در بهمن ماه شرکت کند یا فعلا باید مراحل آماده سازی را سپری کند.

 

 

پیروزی وریرز در بازگشت کری
تیم گلدن استیت وریرز در روز بازگشت استفین کری موفق به شکست میزبان خود در لیگ NBA شد. به گزارش تسنیم، در دیدارهای  لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم  گلدن استیت وریرز پس از بازگشت ستاره خود استیفن کری از دوران مصدومیت توانست بــر میـــزبان خـــود، تورنتـــو رپتــورز در ســالن ایـــر کانادا غلبه کند.  کری 24 و کلی تامپسون 26 امتیاز برای وریرز کسب کردند تا تیم‌شان در نهایت با 2 امتیاز اختلاف، رپتورز را شکست دهد. دیمار دیروزان نیز 42 امتیاز برای میزبان به دست آورد.  این دوازدهمین پیروزی متوالی گلدن استیت در خارج از خانه بود. رکورد پیروزی‌های خارج از خانه NBA در اختیار وریرز با 19 برد است.   در دیگر بازی امروز، تیم اوکلاهماسیتی تاندر با 25 امتیاز و 10 ریباند راسل وستبروک بر میزبان خود شارلوت هورنتس در سالن اسپکتروم سنتر غلبه کرد. دوایت هاوارد نیز 11 امتیاز و 17 ریباند برای شارلوت داشت. او در این فصل 23 بار دابل دابل کرده و 1971 دفاع در کارنامه خود دارد. او در این زمینه نوزدهمین بازیکن تاریخ لیگ است.

 

 

ترکیب تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان مشخص شد
ترکیب تیم ملی بسکتبــال با ویلچــر بانــوان برای حضــــور در رقـــابــت هـــای انتخــــابی بازی های پاراآسیایی جاکارتا مشخص شد. به گزارش مهر، ندا فراستی، سمیه کهزاد پور، ناهید کرمی، فتانه پورآت، مهسا سعادت پور، مهدیه خاکباز، زهرا حبیبی پرعلی، ثریا نوری، سحر حیدری، لیلا ملکی و رقیه امیری ترکیب تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان را برای حضور در رقابت های انتخابی بازی های پاراآسیایی جاکارتا را تشکیل می دهند. مسابقات بسکتبال با ویلچر انتخابی بازی های پاراآسیایی جاکارتا در بخش بانوان اسفندماه به میزبانی تایلند برگزار می شود. ملی پوشان ایران با هدایت آذر همایون پور در این رقابت ها شرکت می کند.  تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان مرحله دوم اردوی آماده سازی خود را با اول تا یازدهم بهمن ماه در قم برگزار می شود. ملی پوشان اعزامی به تایلند در این اردوی آماده سازی شرکت خواهند کرد.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/66541

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی