ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

اخبار روز

تاریخ درج : سه شنبه ۲۲ امرداد ۱۳۹۸

سیاوش یزدانی به کمیته انضباطی می رود
مدافع تیم فوتبال استقلال برای مشخص شدن وضعیت خود به کمیته انضباطی خواهد رفت.به گزارش ورزش سه، سیاوش یزدانی مدافع تازه وارد استقلالی‌ها که از سپاهان به این تیم پیوسته، به زودی در کمیته انضباطی حاضر می شود. یزدانی که به دلیل اتفاقات دیدار پرسپولیس و سپاهان برای شروع فصل با مشکل مواجه است، باید در کمیته انضباطی حاضر شود تا تکلیف این بازیکن برای شروع فصل جدید مشخص شود. استقلال در افتتاحیه لیگ برابر ماشین‌سازی به میدان می رود و برای این دیدار به خرید جدید خود نیاز دارد.

 

حسینی کادر فنی سپاهان را خوشحال کرد
محمدرضا حسینی که یکی از مهم ترین خریدهای امیرقلعه‌نویی برای تقویت تیمش در خط هجومی به شمار می رود، به دلیل آسیب دیدگی زانو مدتی از تمرینات گروهی دور بود.به گزارش ورزش سه، این بازیکن طبق نظر پزشک فیزیوتراپیست باشگاه برای بازگشت به تمرینات گروهی تا شنبه هفته پیش رو زمان نیاز داشت، ولی شماره 10 سپاهان زودتر از موعد آماده شده و می تواند از روز آینده تمرینات پرفشار را از سر بگیرد.بازگشت حسینی می تواند خبر بسیار خوبی برای امیرقلعه نویی و سپاهان باشد و با این وصف سرمربی سپاهان می تواند از وینگر راست خود از اولین دیدار فصل مقابل شاهین شهرداری بوشهر که البته هنوز زمان آن مشخص نشده، بهره ببرد.

 

 

اولتیماتوم یک هفته‌ای بارسلونا به نیمار
روزنامه اسپانیایی اسپورت روی جلد خود را به ماجرای پردامنه انتقال نیمار از پاری سن ژرمن به بارسلونا اختصاص داده و مدعی شد باشگاه بارسلونا به نیمار اولتیماتوم داده و از او خواسته به صراحت اعلام کند که تنها حاضر به پیوستن به بارسلوناست. بارسا معتقد است تنها در این صورت است که PSG با شروع دوباره مذاکرات موافقت خواهد کرد.اسپورت می‌گوید بارسلونا به نیمار و نزدیکانش اطلاع داده که PSG مذاکرات درباره او با باشگاه بارسا را کاملا متوقف کرده و تنها راه برای رسیدن به توافق دو باشگاه این است که نیمار به صراحت اعلام کند تنها خواهان پیوستن به بارساست و به جز این تیم حاضر نیست به تیم دیگری ملحق شود. نیمار تا کنون چند بار به صورت تلویحی چنین چیزی را اعلام کرده ولی چون به صراحت در این باره چیزی نگفته، PSG از این فرصت استفاده کرده و راه مذاکره با رئال مادرید درباره او را باز گذاشته است.بارسلونا تا کنون چند پیشنهاد رسمی به باشگاه فرانسوی ارائه داده، ولی همیشه به در بسته خورده است. اسپورت مدعی شد بعد از پیشنهاد بارسا مبنی بر واگذاری کوتینیو در ازای نیمار، PSG خواسته بارسلونا علاوه بر واگذاری کوتینیو و سمدو، 100 میلیون یورو هم پرداخت کند، ولی بارسلونا حاضر نیست چنین مبلغی بپردازد.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/99606

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی