ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

اخبار کوتاه

تاریخ درج : چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
شماره روزنامه: 
تکلیف حقوق پنج‌میلیونی المپیکی‌ها چیست؟

از مدت‌ها قبل بود که وزیر ورزش، رئیس کمیته ملی المپیک و دیگر اعضای حاضر در ستاد بازی‌های المپیک تصمیم گرفتند به مدت یک سال قبل از المپیک، به صورت ماهیانه به ورزشکارانی که سهمیه المپیک توکیو را کسب می‌کنند، حقوق پنج‌میلیون تومانی پرداخت شود. به گزارش «ورزش سه»، تاکنون هم این اتفاق طبق برنامه رخ داده و هر ورزشکاری که توانسته سهمیه را کسب کند، حداقل حقوق شش ماه یعنی 30 میلیون تومان را دریافت کرده است.  با توجه به تعویق المپیک توکیو، حالا این دغدغه برای ورزشکاران المپیکی وجود دارد که آیا  این حقوق را دریافت می‌کنند یاخیر؟

 

 

 

کرونامانع انتقال ام‌باپه به رئال

 کیلیان ام‌باپه خرید مورد علاقه هواداران رئال مادرید به‌ویژه بعد از جدایی  کریستیانو رونالدو است.هم زیدان و هم خود این بازیکن دوست دارند که این انتقال صورت گیرد؛ اما فعلا به خاطر شیوع ویروس کرونا حداقل در تابستان سال جاری این انتقال ممکن نیست.رئال مادرید قصد دارد که در تابستان سال ۲۰۲۱ با ام‌باپه 21 ساله قرارداد امضا کند؛ چرا که در این صورت یک سال از پایان قرارداد او باقی خواهد ماند و پاری سن ژرمن به خاطر جلوگیری از جدایی مجانی این بازیکن مجبور به فروش او خواهد بود.ام‌باپه تا الان حاضر نشده است قراردادش را با پاری سن ژرمن تمدید کند و رفتارهای او نشان می‌دهد که دوست دارد راهی رئال مادرید شود و این البته باعث خشم هواداران تیم پاریسی شده است.

 

 

 

 

معروف در حالت استندبایحدادی شاید برگردد!

حامد حدادی، سنتر 218 سانتی متری بسکتبال ایران، که با درخواست باشگاه نانجینگ به چین بازگشت و دو هفته در قرنطینه بود، چند روزی است از قرنطینه بیرون آمده و می‌تواند در شهر تردد کند. همچنان دولت چین حتی اجازه تمرینات گروهی را هم به تیم‌ها نداده و تمامی‌مسابقات را تا 10 خردادماه لغو کرده است.از سوی دیگر سعید معروف که از مدت‌ها قبل با باشگاه بایک موتور چین قرارداد امضا کرده بود، بعد از حضور در تمرینات این تیم با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مسابقات روبه‌رو شد. سعید معروف این روزها در حالت استندبای قرار دارد؛ چون هنوز قراردادش با بایک موتور معتبر است./ ورزش سه

url : http://www.isfahanziba.ir/node/107907

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی