ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

از ورزش چه خبر؟

تاریخ درج : جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹
تأکید مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن بر عدم‌تغییر در مدیریت باشگاه

باوجود شایعاتی که طی روزهای گذشته در خصوص تغییر در مدیرعاملی باشگاه ذوب‌آهن وجود داشت، مدیرعامل شرکت ذوب‌آهن با تکذیب این خبر اعلام کرد که به‌تازگی مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن با بیماری دست‌وپنجه نرم می‌کرد که با بهبود وضعیت، او همچنان می‌تواند به فعالیت خود ادامه دهد.منصور یزدی‌زاده درباره وضعیت مدیریت باشگاه ذوب‌آهن اظهار داشت: مدیرعامل باشگاه به دلیل کسالت و بیماری مدتی است در محل باشگاه حاضر نشده است؛ اما برنامه‌ای برای برکناری ایشان نداریم و جواد محمدی می‌تواند پس از بهبود وضعیت سلامت خود به کارش ادامه دهد. شیوع ویروس کرونا باعث شده بود که رفت‌وآمدها به باشگاه کمتر شود و این نیز یکی از دلایل به وجود آمدن شائبه برکناری جواد محمدی بود.

عدم تمایل رادولوویچ برای بازگشت

او با بیان اینکه باشگاه ذوب‌آهن در پی بازگرداندن میودراگ رادولوویچ به ایران است، افزود: سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن به دلیل شیوع کرونا حاضر به بازگشت نیست و از طرف دیگر، خود این مربی علاقه چندانی به ادامه همکاری با تیم ذوب‌آهن ندارد. درهرصورت هنوز اعلام رسمی مبنی بر پایان همکاری با این مربی اعلام‌نشده و در صورت وقوع این موضوع، اجازه نخواهیم داد حقی از شرکت و سهام‌داران ذوب‌آهن ضایع شود. او از مربیان خوب لیگ است که باشگاه ذوب‌آهن با مربیگری او می‌تواند به موفقیت برسد.

واکنش به اعضای بازنشسته هیئت‌مدیره ذوب‌آهن

مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن با اشاره به حضور سه عضو بازنشسته در هیئت‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن گفت: شرکت ذوب‌آهن اصفهان زیرنظر وزارت کار فعالیت می‌کند و قانون عدم به‌کارگیری بازنشستگان مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت است. البته باید به تصمیم وزارت صمت احترام گذاشت و در بسیاری از فعالیت‌ها از نیروی جوان آماده‌به‌کار استفاده کرد؛ اما در برخی از برهه‌های حساس اگر تدبیر و تجربه همین بازنشستگان نبود، گذر از مشکلات به دست جوانان به‌هیچ‌عنوان اتفاق نمی‌افتاد.او ادامه داد: به‌تازگی فردی با سابقه درخشان به نام محمد کاظمی وارد هیئت‌مدیره باشگاه شده که می‌تواند درزمینه مدیریتی این باشگاه، خدمات شایانی انجام دهد. برای انتخاب هر فرد در هیئت‌مدیره، ابتدا اعضای هیئت و شورای صدر تأمین که باشگاه مستقیما زیرنظر آن فعالیت می‌کند درباره فرد موردنظر بررسی‌های لازم را انجام می‌دهند و سپس کادر مدیریتی شرکت ذوب‌آهن صلاحیت آن فرد را تأیید می‌کند.

 

 

 

نورافکن در سپاهان ماندنی شد

امید نورافکن که بعد از جدایی از استقلال با تیم شارلوای بلژیک قرارداد بلندمدتی امضا کرده، مدتی است که به صورت قرضی در ترکیب سپاهان به میدان می‌رود. زردپوشان اصفهانی در حالی که لیگ بلژیک به پایان رسیده، این روزها مذاکرات خود را با شارلوا بر سر قطعی کردن انتقال نورافکن به سپاهان آغاز کردند. منوچهر نیکفر با اینکه از اعلام آمادگی باشگاه بلژیکی برای ادامه حضور نورافکن در سپاهان خبر داده؛ اما هنوز درباره انتقال قطعی این بازیکن به صورت قاطعانه نظری نمی‌دهد.سرپرست باشگاه سپاهان در این باره گفت: در حال رایزنی با باشگاه شارلوای بلژیک هستیم و هر دو طرف اعلام آمادگی کرده‌اند که امید نورافکن در تیم سپاهان باشد.

 

 

 

خداحافظی فدرر با سال ۲۰۲۰

تنیسور سوئیسی به دلیل مشکل جسمانی تا پایان سال ۲۰۲۰ در میادین حضور نخواهد داشت.راجر فدرر بیش از این در سال ۲۰۲۰ تنیس بازی نخواهد کرد. تنیسور سوئیسی در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که مشکل جسمانی دارد. مرد شماره چهار جهان نوشت: چند هفته پیش مشکل پیدا کردم و مجبور به انجام آرتروسکوپی زانوی پای راست خودم شدم. اکنون مانند فصل ۲۰۱۷ تصمیم گرفته‌ام به خودم زمان بدهم تا به آمادگی ۱۰۰ درصد برسم و بتوانم در بالاترین سطح بازی کنم. فدرر در پایان نوشت: دلم برای هواداران و زمین بازی خیلی تنگ می‌شود؛ اما مشتاق هستم تا آن‌ها را در شروع فصل ۲۰۲۱ ببینم./ روزنامه آس

 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/109784

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی