ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

اظهارنظر + هفته

تاریخ درج : سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶
شماره روزنامه: 

مردم می‌گویند «با تیمتان حال کردیم»
عباس چمنیان سرمربی تیم ملی نوجوانان با توجه به موفقیت این تیم در جام جهانی گفت: هیچ چیز به اندازه امیدواری ایجاد انگیزه نمی‌کند. برای پیشرفت کردن و جلو رفتن باید نگاه رو به جلو داشته باشیم. اگر متوقف شـــدیم، نمی‌توانیم امید به آینده و پیشرفت داشته باشیم. امیدوارم روزهای خوبی داشته باشیم. وقتی مردم اعضای تیم ملی را می‌بینند به زبان عامیانه می‌گویند «با تیم حال کردیم و لذت بردیم»، « دمتان گرم خیلی حال داد.» همه این جملات نشان دهنده این است که روزهای خوبی داشتیم.

آذری در حد و اندازه من نیست
کاظم محمودی سرپرست تیم تراکتورسازی در مورد اینکه سعید آذری اعلام کرده صحبت‌های کاظم محمودی را نخوانده و او در حد و اندازه مدیریت باشگاه‌ها نیست و وقتی برای خواندن هر اظهار نظری را ندارد، گفت: صحبت‌های آذری را نخواندم و الان شنیدم او چنین اظهار نظری کرده است. من در صحبت‌هایم موضوعات کلی را بیان کردم و اینکه چرا آذری این مسئله را به خودش گرفته نمی‌دانم. اگر او اعلام کرده من در حد و اندازه مدیریت باشگاه‌ها نیستم باید بگویم او هم در حد و اندازه من و سطح  بالایی که در آن فوتبال بازی کردم نیست.

 

چوپان درغگو شده ام
فراز کمالوند سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: من خودم از روی بازیکنان خجالت می‌کشم، تصویری که از من درست شده مثل شخصیت چوپان دروغگو است؛ چون هر هفته می‌گویم هفته بعد پول می‌رسد. ما تیمی بسیار خوبی درست کردیم، با هزاران آرزو و انگیزه در آبادان مشغول به کار شدیم و تاکنون هم خوب نتیجه گرفته‌ایم ولی این باشگاه به عالم و آدم بدهکار است، از آژانس هواپیمایی گرفته تا هتل. یک نفر با این شرایط فوتبالی در کشـــور نمی‌تواند جوابگوی مشکلات باشد.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/61072

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی