ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

الگوبرداری ژن ها از هیلی

تاریخ درج : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

 امین شعرباف

 

 

رئیس‌جمهور آمریکا روز سه‌شنبه اعلام کرد نماینده این کشور در سازمان ملل متحد در پایان سال جاری میلادی از دولت او جدا می‌شود. ترامپ با بیان اینکه نیکی هیلی قصد دارد استراحت کند، گفت او می‌تواند در نقشی دیگر به دولتش بازگردد و در این مورد انتخاب با خود اوست.در این راستا و با توجه به اخبار جالبی که گاهی اوقات از انتصابات در کشورمان رخ می دهد ، تصور کردیم که شاید مسئولان ما هم چنین کارهایی را انجام دهند. بنابراین تصورات باطل خود را به سمع و نظر شما خوانندگان محدود صفحه طنز می رسانیم :

 

      می خواهم نان خشک بخورم
دکتر ولایتی برای اینکه به جمله معروفش در رابطه با لنگ پوشــــی و نــــان خشک خوری عمل کند،  از سمت های خود استعفا داد و به منطقه گرم و خشک کویر لوت رهسپار شد. وی گفت من این حرکت را از خود شروع کردم و به همه خواهم گفت که فعلا قصد هیچگونه کار حکومتی ندارم و ان شاءلله تعطیلات خود را اینگونه طی خواهم کرد. بعد از آن انتخاب با خودم هست که به مشاغلم برگردم یا خیر ؟

 

      فعلا لغت نمی سازم
دکتر حدادعادل هم با توجه به موج استعفای مسئولان پیش قدم شد و اعلام کرد فعلا خیلی لغت معادل ساخته ایم و به نظر بنده، بهتر است چند وقتی نباشم و به استراحت بپردازم . او با اعلام این خبر گفت قطعا در این مدت لغتی ساخته نخواهد شد و بعد از آن تصمیم می‌گیریم که دوباره برگردیم یا خیر. فعلا  انتخاب با من است و می‌خواهم که استراحت کنم .

      تعطیلات ژن خوب
در راستای کمک به مردم و نشان دادن ژن خوب ، پسر آقای عارف از همه سمت‌های خود استعفا داد. او گفت وقت آن رسیده که کمی ما به خودمان استراحت بدهیم. این همه خدمت به مردم زمان برده است و ما کمی خسته شده ایم. بنابراین برای استراحت چند وقتی در خدمتتان نیستیم. محمدرضا عارف هم خاطرنشان کرد حمیدرضا برای استراحت چند وقتی نیست . بعد از آن انتخاب با اوست که در کدام سمت خدمت رسانی کند.

 

      فعلا کانادا هستند
اما در راستای معنویت هرچه بیشتر دختر خانم نعیمه اشـــراقی او تا مــــدت‌ها از مناصــــب حکومتی معاف است.  وی با دادن این خبر خوش گفت : کانادا شرایط و فضایی داره که دخترم می‌تونه ایمان و اعتقادش رو محکم‌تر حفظ کنه... من خودم هم از شرایطی که برای ایران پیش آمده، ناراحتم. او می تواند انتخاب کند ولی فعلا در کانادا استراحت می کند. 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/83092

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی