ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

ببین اپ

تاریخ درج : سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

اپلیکیشن دانلود کنید
کامپیوترهای تبلت و گوشی‌های هوشمند هم مانند هر کامپیوتری دارای نرم‌افزارهای مختلف هستند. در بازار نرم‌افزارهای دستگاه‌های قابل حمل لغت «اپلیکیشن» یا به اختصار App بیشتر از لغت«نرم‌افزار» جا افتاده‌است و این لغت دقیقا همان معنی «نرم‌افزار کاربردی» می‌دهد.
کاربران آن دسته از محصولات شرکت اپل که مجهز به سیستم عامل iOS هستند، می‌توانند از سرویس App Store شرکت اپل برای دانلود اپلیکیشن برروی دستگاه خود استفاده کنند. در App Store اپل چند صد هزار اپلیکیشن برای آی‌پد، آی‌فون و آی‌پاد تاچ وجود دارد.

 صفحه‌ای با پس‌زمینه‌ای مشکی
بخش‌های تصاویر ترند، تصادفی، جدید
چیدمان تصاویر، جست‌وجو
بارگزاری مجدد و تصاویر خودکار
امکان تغییر آیکون برنامه
ویجت‌های متعدد کاربردی
پیش‌از اینکه تصاویر پس‌زمینه اپلیکیشن Walldrobe موردتوجه‌تان قرار گیرد، Walldrobe با رابط‌کاربری ساده و درعین‌حال زیبای خودش، شما را اغوا و مسحور می‌کند. توسعه‌دهنده این برنامه از جدیدترین تکنیک‌های توسعه برنامه‌های اندروید استفاده کرده است که این موضوع را می‌توان در نوار پیمایش پایینی به‌وضوح مشاهده کرد. تأکید به‌جا روی سادگی موجب شده است تمرکز کاربر در طول استفاده از برنامه، تماما روی محتوا که عکس‌های پس‌زمینه هستند، معطوف شود.در‌این‌میان، انیمیشن‌هایی که برای ورود و خروج از منو‌ها درنظر گرفته شده، به‌حد غیرقابل‌تصوری رضایت‌بخش جلوه می‌کنند؛ گویی حس آرامش در تمامی این انیمیشن‌ها نهفته است.

امکانات کامل
امکان تعامل با دوستان و دیگر کاربران
تحلیل اطلاعات و نمایش مناسب نتایج
امکان ایجاد و به‌اشتراک‌گذاری مسیرها
ویدئوهای آموزشی
چالش‌ها
Pacer اپلیکیشنی است که فعالیت‌هایتان، ازجمله تعداد گام‌ها، میزان کالری مصرف‌شده و... را ثبت و به ورزش بیشتر تشویقتان می‌کند. در صفحه اصلی تعداد گام‌ها، کالری مصرف‌شده، زمان فعالیت و مسافت طی‌شده را مشاهده می‌کنید و میزان پیشرفتتان باتوجه‌به هدفتان، نمایش داده شده است؛ همچنین در پایین آن، نمودار میله‌ای فعالیتتان و امکان ثبت مواردی مانند وزن و فشارخون و فعالیت‌های مختلف برای هرروز وجود دارد.

طراحی ساده و زیبا
ایده‌ نوآورانه
کمک به خواب راحت از طریق قطعات آرامش‌بخش
اگر جزو افرادی هستید که خواب سنگینی دارید و صبح‌ها به‌سختی می‌توانید از خواب برخیزید، اپلیکیشن Alarmy دقیقابرای شما ساخته شده است. اگر بیداری کامل و به‌دست آوردن هوشیاری در هنگام صبح برایتان سخت به‌دست می‌آید، این اپلیکیشن گزینه‌هایی را به شما ارائه می‌کند تا به‌واسطه‌ آنها به‌کلی واژه‌ خواب را از دایره لغات خود خارج سازید. به‌صورت پیش‌فرض اپلیکیشن هیچ چالشی برای زنگ هشدار در نظر نمی‌گیرد؛ اما شما می‌توانید با شخصی‌سازی قسمت Mission، از میان چند چالش موجود یکی را برای خاموش‌شدن صدای زنگ انتخاب کنید.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/97380

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی