ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

تازه های + پخش

تاریخ درج : سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

«هفت» قبل از ماه رمضان به شبکه سه می آید
به گفته ناصر کریمان، مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما، تلاش می‌شود برنامه «هفت» قبل از ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه سه برود.برنامه «هفت» آخرین بار همزمان با سی و ششمین جشنواره فیلم فجر روی آنتن شبکه سوم سیما رفت که با اجرای رضا رشیدپور همراه بود که این اجرا حاشیه هایی را هم به دنبال داشت. ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما در تازه ترین اظهاراتش درباره این برنامه عنوان کرد که بررسی ها انجام خواهد شد و تلاش ها بر این است که هفت جدید قبل از ماه رمضان به آنتن شبکه سه برسد.«هفت» که می توان گفت پرحاشیه ترین و البته مهم‌ترین برنامه سینمایی تلویزیون است طی دوره‌های مختلف با چالش ها و حاشیه های زیادی روبه رو شده است. این برنامه در سه فصل خود با اجرای فریدون جیرانی، محمود گبرلو و بهروز افخمی همراه بوده و بعد از اجرای افخمی دیگر نتوانست به صورت منسجم به پخش بازگردد.باید دید این بار چه کسی بر صندلی «هفت» تکیه خواهد زد و آیا انتخاب مجری به قبل از ماه رمضان خواهد رسید یا خیر.

 

جبران در رادیو نمایش
امروز، سه شنبه ۲۸ فروردین شنونده نمایش جدید رادیویی «جبران» با موضوع مبارزه با مواد مخدر از رادیو نمایش باشید.داستان سریال «جبران» را حمیدرضا پورعلی محمد نوشته و در خلاصه داستان آن آمده است: امیر به تازگی مواد مخدر را ترک کرده و از کمپ بیرون آمده اما وسوسه مواد مخدر رهایش نمی کند تا اینکه با عباس آقا مربی کمپ صحبت می کند و او امیر را راهنمایی می کند که ... .در این نمایش رادیویی هنرمندانی چون مهرداد مهماندوست، بهناز بستان دوست، مهرداد عشقیان، مجید سهرابی، مینا شجاع، امیر فرحان نیا و دیگر بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش می پردازند.«جبران» به تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا، کارگردانی رضا عمرانی، صدابرداری حیدر صفدری و افکت محمدرضا قبادی فر  ساعت ۱۱:۱۵ از رادیو نمایش پخش می شود.

انیمیشن «روباه» آماده نمایش شد
فیلم انیمیشن «روباه» از تولیدات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی «صادق جوادی» آماده نمایش شد.این انیمیشن ده دقیقه‌ای با تکنیک دو بُعدی ساخته شده و داستان روباهی جوان است که در آستانه تجربه‌ اولین عشق به دام شکارچی می‌افتد. شکارچی زنگوله‌ سگ خودش را به گردن روباه می‌بندد و او را در جنگل رها می‌کند و تلاش روباه برای زنده ماندن، عشق و انتقام آغاز می‌شود.به گفته کارگردان، انیمیشن «روباه» برداشتی آزاد از کتاب «خواجه تاجدار» است. آقامحمدخان اولین پادشاه قاجار علاقه زیادی به شکار روباه داشت و برای این کار از روش عجیب و منحصر به فردی استفاده می‌کرد.
عوامل تولید این فیلم انیمیشن به این شرح هستند: انیمیت، طراحی شخصیت و فضا و کارگردان: صادق جوادی، موسیقی: بهنام معیریان، دستیار کارگردان: سحر نوری، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/71877

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی