ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

توئیت + نوشت

تاریخ درج : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

محمدجواد آذری جهرمی
ضمن احترام به نظر جمعی از نمایندگان محترم کمیسیون فرهنگی مجلس، تصویب قانون اختیارات صوت و تصویر فراگیر برای صدا و سیما بدون تذکر تعریف دقیقی از مصادیق صوت و تصویر فراگیر، مانع بزرگی در تحقق لایه های خدمات و محتوای شبکه ملی اطلاعات خواهد بود.

 

فریده اولاد قباد
بی‌میلی سینماگران به فعالیت در ژانر دفاع مقدس به دلیل عدم حمایت از فیلم‌های این حوزه ضرورت حمایت از بانوان فیلمساز

سید عباس صالحی
رئیس فرهنگ و ارشاد مشهد آزاد شد.از نخستین ساعات پیگیر بودم.شرمنده او و خانواده اش شدم که بی جهت سه روز را در حبس گذراند.نگرانی متدینان را ارج می نهم، اما آیا راه حل، حبس بی اطلاع قبلی در ساعت آخر پنجشنبه و عدم اخذ وثیقه تا عصر امروز بود؟ نظام را با کم تدبیری تضعیف نکنیم. 

 

سید فرید موسوی
‏با احترام به تجارب کاندیداهای شهرداری تهران، انتظار می‌رود عزیزان در صورت عدم انطباق شرایط خود با طرح اصلاح منع به کارگیری ‎#بازنشستگان که پیش‌بینی میشود به زودی در مجلس تصویب شود، از کاندیداتوری انصراف دهند تا پس از تصویب، هزینه استعفای الزامی یک  ‎#شهردار دیگر به ‎#تهران تحمیل نشود.

 

آیدین سیارسریع
‏کدوم کشور رو می شناسید که مثل ما هر روز بر سر بدیهیاتی مثل بی فایده بودن گشت ارشاد، فیلترینگ شبکه های اجتماعی و کاربرد زور و خشونت در مسائل اجتماعی و فرهنگی اینقدر مناقشه داشته باشند؟ بابا تو سودان و سومالی هم سطح کشکمش اینقدر نازل نیست! رها کنید.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/72309

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی