ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

حوادث + ایران

تاریخ درج : دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸

جنایت به خاطر 

«متلک پرانی»

ساعت 23 جمعه مورخ بیست و سوم فروردین ماه وقوع یک درگیری منجر به جنایت به کلانتری ۱۵۳ شهرک ولیعصر اعلام شد که 

با حضور ماموران در محل و تایید خبر اولیه، موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ اطلاع داده شد.  در همان تحقیقات اولیه از شاهدان صحنه درگیری مشخص شد مقتول به نام مرتضی (۲۰ ساله) با دو سرنشین یک موتورسیکلت درگیر شده؛ یکی از سرنشینان موتورسیکلت با چاقو ضربه‌ای به مقتول زده و پس از آن از محل متواری شدند.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با شناسایی هویت دو تن از جوانان ساکن شهرک ولیعصر به نام‌های علیرضا ( ۲۱ ساله) و محسن (۲۲ ساله) به عنوان سرنشینان موتورسیکلت متواری شده از صحنه درگیری، اطلاع پیدا کردند آنها پیش از این نیز دارای سابقه نزاع و درگیری و همچنین موادمخدر هستند که بلافاصله پس از ارتکاب جنایت از محل سکونتشان نیز متواری شده بودند.

به گزارش ایلنا،‌ اقدامات پلیسی جهت شناسایی مخفیگاه متهمان ادامه داشت تا نهایتا مخفیگاه آنها در یک کارگاه رویه‌کوبی مبل در منطقه علی آباد قاجار شناسایی شد و سرانجام در ساعت ۲ بامداد  یکشنبه به تاریخ بیست و پنجم فروردین‌ماه هر دو نفر در داخل کارگاه رویه کوبی مبل دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

علیرضا و محسن در اعترافات خود عنوان داشتند: در حال پرسه زنی با موتور در شهرک ولیعصر بودیم که مقتول به ما متلک‌پرانی کرد؛ زمانی که توقف کردیم تا علت متلک‌پرانی را سوال کنیم، ناگهان او با مشت ضربه‌ای به صورت علیرضا زد که همین موضوع باعث آغاز درگیری شد.

محسن با اعتراف به ارتکاب جنایت به کاراگاهان گفت: آن شب من راننده موتور بودم و علیرضا ترک موتور نشسته بود، زمانی که مقتول به صورت علیرضا ضربه زد، من نیز با چاقوی همراه خود ضربه‌ای به سمت گردن مقتول پرتاب کردم که چاقو به گردن او اصابت کرد و همانجا روی زمین افتاد؛ به شدت ترسیده بودم. با موتور به سرعت از محل فرار کردم؛ پیش از این مدتی به عنوان کارگر رویه کوبی مبل در یک کارگاه کار می‌کردم. به علیرضا پیشنهاد دادم تا مدتی به عنوان کارگر در کارگاه رویه کوبی  مخفی شویم، اما پلیس محل کارگاه رویه کوبی مبل را شناسایی کرده و هر دو نفرمان دستگیر شدیم.

سرهنگ گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف صریح هر دو متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهمین جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

 

 

مرگ مشکوک زن جوان 

حین عمل لیپوساکشن

ساعت ۲۳:۳۴ شامگاه 24 فروردین، ماموران کلانتری ۱۰۱ تجریش طی تماس با سامانه ۱۱۰ از فوت زن جوانی باخبر شدند که برای انجام تخلیه چربی‌های اضافه خود به یک مطب زیبایی و پوست مراجعه کرده بود.

به گزارش مهر،‌ مسئول این کلینیک زیبایی آقایی ۵۰ ساله بود که سریعا با رسیدن ماموران به مطب، به آنها چنین گفت: امروز خانمی ۴۳ ساله جهت تخلیه چربی‌های خود به این کلینیک مراجعه کرده بود. اولین بار ساعت یازده صبح بود که این عمل روی ایشان انجام شد و بار دوم قرار بود ساعت پنج بعدازظهر نیز عمل انجام شود. قبل از عمل اول به بیمار دو آمپول تزریق شد که قبل از عمل دوم قصد تزریق آمپول را داشتیم که ناگهان علائم حیاتی این خانم قطع و مشخص شد خانم جوان فوت کرده است. ما احتمال می‌دهیم این خانم به دلیل تزریق دو آمپول مذکور  علائم حیاتی اش را

 از دست داده و فوت کرده باشد.

آنطور که سرهنگ جلیل موقوفه‌ای، جانشین پلیس پیشگیری پایتخت در شرح این حادث گفته است پس از اطلاع پلیس با دستور بازپرس کشیک قتل پایتخت، دستورات لازم در محل توسط عوامل انتظامی اجرا و پزشک معالج این خانم  بازداشت شده است. 

 

 

مرگ در جشن تولد لاکچری

حدود ساعت ۲ بعدازظهر پنجشنبــــــه ۲۲فروردیـــــــن به‌دنبال خبر مرگ پســـــر ۲۴ساله‌ای به نام آرمین در محدوده مرکز آموزشی بالگرد در کرج به پلیس اعلام شد.  به گزارش ایران آنلاین،  نخستین بررسی‌ها نشان می‌داد آرمین که سوار بر بالگرد آموزشی بوده بر اثر اصابت پره‌های بالگرد به سرش جان باخته است. همزمان با اعلام این خبر به بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان پلیس، تیم جنایی راهی محل حادثه شدند و به تحقیق از خلبان بالگرد و دختر جوانی پرداختند که همراه آرمین بود. دختر جوان گفت: من و آرمین نامزد بودیم. او می‌خواست برایم جشن تولدی رویایی و خاطره‌انگیز ترتیب دهد. به همین خاطر قرار شد با اجاره یک بالگرد سوار بر آن در آسمان شهر پرواز کنیم. وقتی سوار بالگرد شدیم آرمین کیک تولدم را در حالی که شمع‌هایش را روشن کرده بود مقابلم گرفت و من هم آن را فوت کردم. دقایقی بعد آرمین با خوشحالی سرش را از پنجره بیرون برد تا عکس سلفی بگیرد اما نمی‌دانم چه شد که ناگهان سرش با پره بالگرد برخورد کرد و...! 

رئیس پلیس آگاهی استان البرز ضمن اعلام این خبر گفت: در حال حاضر خلبان این بالگرد بازداشت شده است. 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/92941

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی