ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

خاطره‌بازی دو شاهینی

تاریخ درج : شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

در چند شماره ابتدایی روزنامه در سال جاری، سلسله یادداشت‌هایی از محمود ابراهیم زاده، کاپیتان سابق ذوب‌آهن منتشر شد که در آن خاطره دوره حضور محمد برزمهری، دروازه‌بان اصفهانی سابق تیم ملی در تیم شاهین بوشهر با نگاه و لحن یک کودک جنوبی نوشته شده بود.پس از انتشار این خاطره، ابراهیم زاده که در آمریکا سکونت داشته و به شغل مربیگری مشغول است، علاقه‌مند بود برزمهری در جریان این نوشته قرار گیرد که با مساعدت بیژن کیانی، یکی از علاقه‌مندان به ورزش این اتفاق رخ داد و دروازه‌بان سال‌های دور شاهین و سپاهان، دست‌نوشته‌ای را تقدیم ابراهیم زاده کرد که در ادامه این متن و همچنین واکنش ابراهیم زاده به آن را می‌خوانید.

دوست خوب و گرامی‌محمودخان ابراهیم زاده دوست‌داشتنی

از اینکه مرا مورد لطف خود و دوستان قرار داده‌اید بسیار متشکرم. بنده در این چند سال که از خدا عمر گرفته ام خاطرات تلخ و شیرین زیادی دارم که به لطف شما و محمود خان و با محبتی که نسبت به من دارید خاطرات شیرینش را به رشته تحریر در آوردید. یکی از خاطرات خوب زندگی من سال ۱۳۴۶ بود که من در بوشهر و پس از سه سال دوری از فوتبال رسمی‌به‌خاطر انحلال باشگاه شاهین ایران و به دعوت دوستان و علاقه‌مندان فوتبال بوشهر به تیم شاهین که هنوز با همان نام به کار خود ادامه می‌داد رفتم، به لطف آقایان پوربهی و مرحوم زنگویی و کامیاب و در کنار آقایان رزمی و مرحوم تورانی و دیگر دوستان، فوتبال را دوباره شروع کردم ودر همان سال با تیم منتخب بوشهر به مقام سوم کشور رسیدیم. من در همان یک سالی که در بوشهر بودم همیشه مورد محبت و لطف دوستان بوشهری قرار گرفتم که هیچ‌وقت فراموش نکرده و همیشه و همه جا از خوبی‌های مردم عزیز بوشهر یاد می‌کنم و هنوز با دوستان و به‌خصوص آقای پوربهی عزیز در تماس هستم و جویای احوال همگی دوستان هستم. در آخر تشکر می‌کنم از محمودخان عزیز که خودشان یکی از بهترین فوتبالیست‌های دوران خودشان بودند و با کلام زیبایشان مرا به خاطرات خوب بوشهر و مردم شریفش بردند، برایشان آرزوی سلامتی می‌کنم و امیدوارم همیشه دلشان شاد و لبشان خندان باشد.

دوستدار شما محمد برزمهری

چقدر خوشحال شدم که دلنوشته جناب برزمهری را خواندم و قطره اشکی هم در غربت غرب بر صورتم نشست. نوشته نبود، بلکه کلام بود، سخن و صدای پاک محمد عزیز برزمهری بود که از مایل‌ها دوری و از آن‌ور اقیانوس‌ها می‌شنیدم. جناب برزمهری عزیز، دمت گرم و سرت خوش باد.

محود ابراهیم زاده

 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/108653

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی