ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

در حاشیــه

تاریخ درج : شنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۸

علت انفجار  واحد مسکونی در خیابان بزرگمهر  در دست بررسی است

سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از وقوع انفجار یک واحد مسکونی در خیابان بزرگمهر خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه یک نفر مصدوم و به بیمارستان منتقل شد. فرهاد کاوه آهنگران در گفت و گو با ایمنا اظهار کرد: ساعت ۱۸:۴۴ شامگاه پنجشنبه در پی تماس‌های مردمی‌مبنی بر وقوع انفجار یک واحد مسکونی واقع در خیابان فرهنگیان، پنج گروه امدادی و نیروهای آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند. او  گفت: بر اثر این حادثه یک نفر مصدوم و واحد مسکونی و ساختمان‌های اطراف آن دچار خسارت شد.

 

 

تولد بیش از ۶۰۰ هزار نوزاددر شش ماه نخست امسال

سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور درباره آمار تولد و فوت در شش ماه نخست سال ۹۸ توضیحاتی داد.  سیف الله ابوترابی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان اظهار کرد: ۶۱۴ هزار و ۵۴۱ نوزاد در شش ماه نخست سال ۹۸ متولد شدند و بر اساس این آمار در هر ۱۰۰ ولادت دختر، ۱۰۶ پسر متولد شدند. سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور بیان کرد: همچنین در این بازه زمانی ۱۸۶ هزار و ۲۶۸ فوت در کل کشور ثبت شده است که در برابر هر ۱۰۰ فوتی زن، ۱۳۱ مرد فوت کردند.

 

 

 

اعلام محدودیت‌های ترافیکی روز 13 آبان در اصفهان

جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان گفت: هم‌زمان با روز 13 آبان، توقف هر گونه وسیله‌ نقلیه در میدان امام حسین و مسیر باغ‌گلدسته از ساعت شش بامداد ممنوع خواهد بود. به گزارش ایسنا،‌سرهنگ علی اکبر قاسمی‌ادامه داد: محدودیت ترافیکی از ساعت هشت صبح ۱۳ آبان از تقاطع تختی، میدان امام حسین(ع)، شمس آبادی، طالقانی به سمت میدان امام‌حسین، بهشتی نژاد، خراسانی، آمادگاه و پاسداران، کمال اسماعیل تا پایان مراسم اعمال خواهد شد.

 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/102849

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی