ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

در + حاشیه

تاریخ درج : یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸
شماره روزنامه: 

پزشکان داوطلب برای مراسم اربعین دعوت شدند
معاون عتبات عالیات مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از نام‌نویسی پزشکان داوطلب برای خدمت‌رسانی به زائران حسینی در ایام اربعین خبر داد.  به گزارش ایلنا، علی  حیدری با اعلام این خبر گفت: همچون سنوات گذشته این فراخوان چند ماه قبل از ایام اربعین اعلام می شود تا ضمن دریافت درخواست های پزشکان داوطلب برای حضور، برنامه‌‌ریزی های  لازم جهت ارائه بهینه خدمات به زائران انجام شود. وی در  خصوص مدت‌زمان نام‌نویسی و اعزام پزشکان گفت: مدت زمان نام‌نویسی پزشکان در این فراخوان تا ابتدای مردادماه اعلام شده و اعزام پزشکان عمومی به مدت ۱۷ روز از پنج تا ۲۸ صفر انجام خواهد شد. حیدری ادامه داد: پزشکان متخصص نیز به مدت ۱۰ روز از ۱۱ تا ۲۱ صفر به عتبات عالیات اعزام می‌شوند.

 

 «مجمع خیرین ازدواج» راه‌اندازی می‌شود
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش از راه‌اندازی مجمع خیرین ازدواج در سطح کشور هم‌زمان با هفته ازدواج خبر داد. محمد مهدی تندگویان در گفت‌وگو با مهر، درباره برنامه‌های این معاونت به مناسبت «هفته ازدواج» گفت: همان‌طور که در کشور مجمع خیرین مدرسه ساز داریم، مجمع خیرین ازدواج را نیز در استان‌های مختلف کشور راه‌اندازی و پایگاه‌های کشوری برای آنها ایجاد خواهیم کرد. وی افزود: اعضا و خیرین این مجمع در زمینه تأمین هزینه‌های مالی ازدواج جوانان، کمک به آنها برای شروع به زندگی و خرید جهیزیه اقدام خواهند کرد. امیدواریم این امر در کنار دیگر اقدامات انجام شده در حوزه ازدواج، منجر به بهبود شرایط ازدواج جوانان شود.

 

 

توقیف ۱۲ هزار خودروی لاکچری در سال ۹۷
رئیس پلیس راهور گفت: پلیس در زمینه برخورد با دور دورهای غیر متعارف در سال ۹۷، گواهینامه یک هزار و ۲۷۹ نفر را ضبط و ۱۲ هزار و ۸۴ دستگاه خودرو را توقیف کرد. به گزارش رکنا، سردار سید کمال هادیان‌فر با بیان اینکه « ابراز وجود» یکی از ویژگی‌های سنین جوانی است، اظهار کرد: این مسئله به شکل و رفتارهای مختلف نشان داده می‌شود؛ اما یکی از موضوع‌هایی که در چند سال اخیر مطرح شده، دوردورکردن با خودروهای لوکس و به اصطلاح  لاکچری است که تبدیل به یک ناهنجاری اجتماعی شده و در این موضوع متخلفان، با ارتکاب تخلفات رانندگی، تردد را مختل کرده و بعضا سد معبر ایجاد می‌کنند. وی با اشاره به آمار عملکرد سال 97 پلیس در زمینه برخورد با دور دورهای غیر متعارف و تخلفات رانندگی متذکر شد: همکاران بنده در سطح شهرهای بزرگ، 20  هزار و  669 نفر را اعمال قانون، گواهینامه یک هزار و 279 نفر را ضبط، 12 هزار و 84 دستگاه خودرو را توقیف و یک هزار و 641 نفر را به مراجع انتظامی معرفی کردند و یک هزار و 228 نفر را به مراجع قضایی ارجاع دادند.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/95812

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی