ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

در + شهر

تاریخ درج : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

تماشای ایران- مراکش در پارک صفه
مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان گفت: رقابت فوتبال جام جهانی ایران- مراکش به صورت مستقیم از صفه روز جمعه ۲۵ خردادماه سال‌جاری ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه پخش می‌شود. علی معینی اظهارکرد: رقابت فوتبال ایران- مراکش از طریق تلویزیون شهری در ابعاد ۲۴ مترمربع و با کیفیت عالی در بلوار تله‌کابین صفه پخش می‌شود. وی با بیان اینکه پیش بینی برای حضور حداقل هزار نفر انجام شده است، افزود: در صورت استقبال شهروندان از پخش این رقابت، سایر مسابقات ایران در جام جهانی به صورت مستقیم از تلویزیون شهری صفه پخش خواهد شد.

 

 

تانکرهای 10 هزار لیتری سیار برای آبرسانی
مدیر عامل سازمان خدمات موتوری شهرداری اصفهان از اضافه شدن پنج دستگاه تانکر سیار جهت آب رسانی به مناطق 15 گانه خبر داد. حمیدرضا صبور اظهار کرد:  باتوجه به درخواست های مکرر شهرداری های مناطق 15 گانه، سازمان خدمات موتوری در ابتکاری خلاقانه تانکرهای 10 هزار لیتری سیار را علاوه بر تانکر های خود بر روی کامیون های سازمان قرار داده و از طریق حمل آن تانکرها مشغول خدمات رسانی در سطح شهر است. وی تاکید کرد: با توجه به این نوآوری و سرعت در حمل و تخلیه آب، در صورت نیاز این سازمان سریعا درمورد افزایش  تانکرهای مورد نظر  اقدام می کند تا هیچ گونه خللی در انجام  این مهم در مناطق شهرداری به وجود نیاید.

 

 

هدایت و دفع آب‌های سطحی خیابان جانبازان
مدیر منطقه ۱۳ اصفهان گفت: هدایت و دفع آب‌های سطحی خیابان جانبازان، خیابان شهید عباس پور  و شهرک کازرونی با هزینه ۱۶۰ میلیون تومان در دست اجراست. مبلغ افزود: برای ارتقای کیفی محله شفق بالغ بر ۵۰ میلیون تومان هزینه و برای پیاده رو سازی و آسفالت کوچه باغ ارم ۱۲۰ میلیون تومان هزینه در نظر گرفته شده است.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/75256

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی