ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

در+ شهر

تاریخ درج : سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸

اجرای طرح«بعد از افطار با خانواده، با ورزش»
مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری اصفهان گفت: 500 نفر از کارکنان شهرداری اصفهان در قالب 48 تیم در سه رشته ورزشی در مسابقات «جام رمضان» شرکت کردند.  به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، سید محمود حسینی با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان شهرداری اصفهان در قالب «جام رمضان»، اظهار کرد: این مسابقات در سه رشته ورزشی والیبال ساحلی، والیبال چهار نفره و فوتبال چمن مصنوعی در حال برگزاری است.  وی با بیان اینکه این مسابقات هر شب ساعت 21 بعد از اذان مغرب و افطار در مجموعه ورزشی روباز تمدن واقع در  پل تمدن اصفهان برگزار می شود، تصریح کرد: شرکت کنندگان در مسابقات جام رمضان از میان کارکنان شهرداری، شرکت‌ها، معاونت‌ها، مناطق و سازمان های شهرداری هستند. مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری اصفهان افزود: 48 تیم ورزشی در این مسابقات شرکت کرده اند که شامل 500 نفر از کارکنان شهرداری است. وی بیان کرد: برای برگزاری این مسابقات چهار زمین ویژه والیبال ساحلی، والیبال چهار نفره، زمین چمن مصنوعی و زمین بازی فرزندان کارکنان شهرداری آماده سازی شده است تا در کنار کارکنان، فرزندان آنها نیز در قالب طرحی که امسال خانه خلاقیت و بازی های فکری شهرداری اجرایی کرده است، مشغول بازی شوند. حسینی افزود: طبق برنامه‌ریزی هایی که امسال صورت گرفت، بر اساس طرح «بعد از افطار با خانواده، با ورزش» کارکنان می‌توانند همراه با خانواده در مجموعه ورزشی تمدن حضور یابند تا در زمان‌هایی که کارکنان شهرداری به دلیل حضور در مسابقات جام رمضان در خانه حضور ندارند، همسر و فرزندان در کنار آنها باشند. وی تصریح کرد: این مسابقات تا دوم خرداد ماه برگزار می شود و از سوم تا هشتم خرداد به دلیل تقارن با لیالی قدر و شهادت حضرت علی (ع) تعطیل است. با از سرگیری برگزاری مسابقات، رده‌بندی فینال رشته‌های والیبال ساحلی، والیبال چهار نفره و فوتبال هم 11 خردادماه برگزار می شود.   مدیرکل سرمایه انسانی شهرداری اصفهان همچنین از برگزاری مسابقات ویژه بانوان بعد از ماه مبارک رمضان در رشته‌های والیبال ساحلی و والیبال چهار نفره خبر داد.

 

 

توزیع 11 هزار جعبه ایمن در مدارس منطقه ۱۱
مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان گفت: به منظور آشنایی هرچه بیشتر شهروندان با انواع پسماندهای جزء ویژه خانگی، پسماندهای ویژه و خطرناک از جمله سوزن، سرنگ، تیغ ، باطری و... و همچنین تفکیک صحیح و مدیریت شده این قبیل پسماندها، بیش از ١١ هزار عدد سـیفـتی باکـس (جــعبـه هـای ایـمـن) در بـین دانش‌آموزان و پرسنل همه مدارس سطح منطقه در تمامی پایه های تحصیلی و همچنین همه مهدکودک ها و پیش دبستانی ها توزیع شد. حمید اشرفی افزود: تمامی آموزش های لازم در این خصوص به دانش آموزان و پرسنل مدارس و مهدکودک ها داده شد. وی گفت: بروشور راهنمای مدیریت صحیح پسماندهای خطرناک در کنار سیفتی باکس‌ها بین دانش آموزان توزیع می شود. لازم به ذکر است این سیفتی باکس‌ها به صورت یک‌بار  مصرف بوده و شهروندان پس از پر شدن این جعبه های ایمن ، مخازن را تحویل ایستگاه های بازیافت داده و جعبه  ایمن دیگری را دریافت می کنند.

 

اجرای فاز دوم تجهیز سالن اجتماعات گلستان شهدا
مدیر منطقه شش شهرداری اصفهان گفت:عملیات اجرایی فاز دوم تجهیز سالن اجتماعات با ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شده است. محمدرضا برکت، افزود: آزادسازی فاز نخست طرح توسعه سالن اجتماعات گلستان شهدا با اعتباری افزون بر ۲۰۰ میلیارد ریال به اتمام رسید و عملیات اجرایی فاز دوم تجهیز سالن اجتماعات با ۱۱۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شده است. وی ادامه داد: عملیات آزادسازی فاز دوم محوطه‌سازی و احداث پارکینگ روباز گلستان شهدا با ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار آغاز شده است و تا پایان شهریورماه سال‌جاری این پروژه در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد. ساخت سالن اجتماعات گلستان شهدا سال ها آرزوی دیرینه مردم شهری بود که بیشترین تعداد شهدا و جانبازان را به خود اختصاص داده‌اند. رفت و آمد به سالن قدیمی گلستان شهدا با امکانات محدود میزبانی در برنامه‌های بزرگ مذهبی و نبود ظرفیت پارک خودرو شهرداری را بر آن داشت تا احداث یک سالن جدید با ظرفیت چند هزار نفری و امکاناتی همچون پارک خودرو را در دستور کار قرار دهد.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/95012

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی