ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

راهنمای خريد حشره كش های برقی

تاریخ درج : پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

حشرات یکی از مسائل مهمی هستند که باعث آزار و اذیت مردم و سلب آرامش آنها می شوند. ابزار مقابله زیادی برای این موجودات وجــــود دارد. یکی از این وسایل حشـــره کش برقی‌است.این محصول  كه برقی است، نیازی به‌اسپری شدن و‌مواد شیمیایی ندارد. همچنین قدرت و فرکانس بالایی برای جذب حشرات دارد.

     توان مصرفی: شش وات
     بدون بو: خیر
     قیمت:100 تا 125هزار تومان
این محصول بيشتر در اماکن عمومی و صنعتی به‌کار برده می شود. اساس کار آن جذب حشره از طریق انتشار امواج UV  توسط لامپ مخصوص و به دام انداختن حشــره در بین شبکه هــــای سیمی متصل به ولتاژ‌بالاست. ولتاژ این محصول با ورودی برق شهر توسط یک برد الکترونیکی ایجاد می شود. در پایین دستگاه یک سینی پلاستیکی قرار داده شده است که هر چند وقت یک بار می توان بقایای اجساد حشرات را تخلیه کرد. این دستگاه به دلیل استفاده از لامپ های  LED کارآیی و کارکرد بسیار خوبی دارد. با تهیه این محصول از آزار حشرات راحت خواهید شد ولی از مشکلات آن باید به بدون بو نبودن آن اشاره کرد که با خالی کردن سینی آن، میزانش کمتر خواهد شد.

 
     توان مصرفی:سه وات
     بدون بو: بله
     قیمت:40 تا 57هزار تومان
محصول فوق با قدرت بالا و توان کمتر از شش وات تولید شده است که منطبق با فناوری های علم میکرو الکترونیک طراحی و با تولید امواج اینفراسونیک، اولتراسونیک و بیونیک بر روی سیستم شنوایی و عصبی انواع حشرات و جانوران موذی شامل پشه، مگس، عقرب، موش، سوسک و ... تاثیر می گذارد. در نتیجه با ایجاد اختلالات عصبی، کم اشتهایی و عدم تعادل آنها را می کشد. همچنین برای استفاده بهتر از این محصول با توجه به آلودگی محیط و تراکم آفات، بهتر است هر هفته سینی آن را از لاشه حشرات خالی کرد. قابل ذکر است که این محصول باعث کشتن همه حشرات می شود و قیمت مناسب آن در مقایسه با‌سایر حشره کش های برقی موجود در بازار، آن را به انتخاب خوبی تبدیل کرده است.

 
     توان مصرفی:سه وات
     بدون بو: بله
     قیمت:35 تا57هزار تومان
حشره کش برقی کودک محصولی جدید در حوزه حشره کش به حساب می آید.ایــــن محصــــول به طـــــور کامــــل بهداشـــتی و بدون بو است و شما را از شر حیوانات موذی خلاص‌می‌‌کند. طراحی خاص و منحصر به فرد آن مناسب برای اتاق کودکان بوده تا در عین کارآیی وسیله ای کودکانه در اتاق فرزندتان محسوب شود. همچنین این محصول  با نور آبی خود که هم زیبا و چشم نواز است و هم حشرات را به‌سوی خود می کشاند شرایط مناسبی برای اتاق خواب فراهم می کند. این دستگاه دارای کلید روشن و خاموش بوده و‌علاوه بر کابل اتصال به برق شهری، با کابلUsb نیز کار می کند تا در زمان قطع برق، بتوان از آن در قالب وسیله پاور بانک استفاده کرد.گروه بازار

url : http://www.isfahanziba.ir/node/90199

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی