ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

راهنمای خرید جعبه ابزار خودرو

تاریخ درج : شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

کیف ابزارخودرو همان‌طور که از نامش مشخص است وسیله ای است برای جمع‌آوری ابزار در یک محفظه مشخص، ولی تفاوت کیف ابزار با جعبه ابزار، در سبک بودن آن است که می توانید هر نوع ابزاری درون آن قرار دهید و به راحتی آن را به هر مکانی ببرید.

      مدل: دو زیپ
      جنس بدنه: برزنت
      ابعاد: 30×17×5 سانتی متر
      قیمت:11 تا 15هزار تومان
کیف ابزار فوق از انواع کیف ابزارهای با کیفیت داخلی اســت که بیشترین موارد مصـــرف آن را می‌توان در داخــل خودرو یا مصارف خانگی و‌خدماتی جست و جو کرد. ابعاد مناسب در طراحی این مدل، باعث تسهیل در‌حمل دستی و دوشی شده است. استفاده از‌برزنت دولایه با دوام در استحکام محصول تاثیر فراوانی داشته و تعدد جیب های آن باعث ایجاد فضا سازی مناسب در مجزا کردن ابزارآلات کوچک‌تر شده است. زیپ پلاستیکی در این محصول از کیفیت بالایی برخوردار است.

      مدل:دوبل مکعبی
      جنس بدنه: پلاستیک
      ابعاد: 34×17×12 سانتی متر
      قیمت:30 تا 36هزار تومان
با تهیه این محصول صاحب دو کیف ابزار می‌شوید. یک کیف ابزار باکیفیت و کاربردی را باید از جنس به‌کار رفته در ساخت آن شناسایی کرد. اگر کیف ابزار از پارچه های ضعیف یا مواد دیگر ساخته شود پس از مدتی کیف ابزار دیگر قابل استفاده نیست و نمی تواند ابزار سنگین را تحمل کند. کیف ابزار مدل مکعبی دارای استحکام خوبی بوده و می تواند ابزار های سنگین را تحمل کرده و‌در مقابل قطعات نوک تیز مقاومت بالایی دارد. نوع بدنه این کیف ابزار به صورت مکعبی است و‌ارتفاع مناسب مکعب باعث می شود تا ابزارها با‌حجم مناسب را در خود جای دهد. جنس بدنه استحکام بالایی دارد و ضخامت مناسب بدنه کیفیت مطلوبی دارد. همچنین دوخت کیف ابزار کیفیت خوبی دارد. جنس زیپ به کارگرفته شده در کیف ابزار بسیار مقاوم بوده و به صورت پهن و روان است. در قسمت بالایی کیف ابزار دستگیره ای وجود دارد تا به راحتی بتوان آن را حمل کرد. درقسمت پایینی کیف هم برجستگی هایی وجود دارد تا در صورت قرار گذاشتن بر روی زمین به بدنه کیف ابزار صدمه ای نرسد.

      مدل: 0055 ام پی
      جنس بدنه: پلی استر
      ابعاد: 27×14×3 سانتی متر
      قیمت:12 تا 18هزار تومان
کیف ابزار ام پی، یک محصول اضطراری خودرو است که از جنس برزنت مقاوم ساخته ‌شده است و‌به منظور نگهداری ابزار و لوازم کمک های اولیه می تواند مورد استفاده قرار گیرد. شرکت عرضه کننده لوازم جانبی ام پی یک شرکت ایرانی است که از سال 1377 زمینه‌ ساخت لوازم جانبی برای تمام خودرو‌‌های موجود در بازار را آغاز کرده است. این شرکت محصولات متنوعی را تولید می ‌کند که یکی از آنها کیف ابزار است.این محصول از پلی استر ساخته شده ورنگ بندی متنوعی دارد. شرکت ام پی برای این کیف ابزار وزن کمی یعنی 120 گرم در نظر گرفتــه تا به راحتــی بتوان آن را حمل کرد. درمقابل دارای طول 26 و عرض 14 سانتی متراست تا فضای کافی برای جای دادن وسایل مختلف وجود داشته باشد./گروه بازار

url : http://www.isfahanziba.ir/node/88394

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی