ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

راهنمای خرید کباب‌پزهای زغالی

تاریخ درج : سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

منقل یکی ازقدیمی‌ ترین وسایل پخت ‌وپز درفرهنگ ماست که ازلحاظ ساختاری بسیارساده ودرعین‌ حال کاربردی است.منقل‌های تاشوی سفری به نسبت محصولات جدیدی به حساب می آیند که ازلحاظ طراحی با حالت تاشوی خود برای حمل‌ونقل آسان مناسب است.همچنین همراه ‌داشتن یک باربیکیوی کاربردی ومناسب درسفر، پخت و پز وکباب‌ کردن را برای شما ساده‌ ولذت‌ بخش‌ترمی کند.

     مدل: B8-1
    جنس: فلزی
    ابعاد: 15 × 20.5 × 30 سانتی‌متر
    وزن: 1390 گرم
    قیمت:135 تا 150هزار تومان
 طبخ موادغذایی گوناگون با کمک منقل سفری مدل B8-1 بدون روغن انجام می‌شود و درنتیجه غذاها طعم بهتری پیدا می‌کنند. از توری که در قسمت بالایی قرار دارد، می‌توان برای چیدن و کباب ‌کردن خوراکی‌ها بهره برد.علاوه‌ بر این توری در قسمت بالا، یک توری نیز در پایین تعبیه شده است. یکی از ویژگی‌های جالب این محصول ساختار تاشوی آن است؛ به ‌این‌ ترتیب که در صورت نیازنداشتن به منقل می‌توانید با جمع ‌کردنش به ‌سادگی آن را داخل صندوق‌عقب خودروی شخصی یا حتی ساک سفری ‌تان جا دهید. برای حمل این محصول، یک کیف طراحی شده است.

   مدل:H07
    جنس: گالوانیزه
    ابعاد: 4×38×38 سانتی متر
    وزن: 2900 گرم
    قیمت:150 تا 173هزار تومان
منقل مسافرتی Has به جهت تاشوبودن وکم جابودن یکی از کاربردی ترین وبهترین کباب‌پزهای زغالی است. جنس گالوانیزه خالص این محصول مقاوم دربرابرحرارت زغال است وپس ازمدتی ورق آن خم نشده وتاب برنداشته وحالت خود را ازدست نمی دهد.طراحی به گونه‌ای است که هوا از زیر سینی زغال جریان پیدامی کند وباعث اشتعال سریع زغال وماندگاری آن می‌شود.وزن استاندارد وقابل حمل بودن آن باعث می شود کسانی که اهل کوهنوردی هستند،بتوانند آن را با خود حمل کنند ودر کمترین زمان وبا حداقل امکانات کباب درست کنند.همچنین منقل دارای توری استیل بوده که برای درست کردن بلال،استیک،ماهی،گرم کردن غذاودرست کردن چای طبیعی زغالی مناسب است.یکی ازخصوصیات مهم این منقل این است که طراحی پایه های آن به گونه ای است که منقل به هیچ عنوان نمی افتد.

     مدل : 1
    جنس:فلز
    ابعاد: 10.5 × 25.5 × 41.5 سانتی‌متر  
    وزن: 1080 گرم
    قیمت:55تا 70هزار تومان
منقل سرماگرم یکی از مناسب‌ ترین محصولات موجود است که ساختاری تاشو دارد تا بعد از استفاده بتوانید آن را به‌ سادگی با خود حمل کنید. این منقل برای سرهم‌ شدن به ابزار خاصی نیاز ندارد. در طرفین این محصول، دو دسته‌ دایره‌ای‌ شکل کوچک تعبیه شده است تا بتوانید به‌سادگی آن را جابه‌جا کنید. این مدل بدنه‌ای از جنس فلز دارد که روکشی براق آن را پوشانده است. فلز به ‌کار ‌رفته در این محصول مقاومت مطلوبی در برابر حرارت و گرما دارد. یکی از ویژگی‌ های جالب منقل  سرماگرم داشتن یک کیف برزنتی برای حمل آسان است. بعد از جمع‌کردن منقل می‌توانید آن را داخل این کیف قرار دهید و درپوش آن را توسط چسب‌ های تعبیه ‌شده به‌ خوبی ببندید. همچنین طراحی کاربردی کیف موجب می شود حمل منقل برایتان آسان‌ تر شود./ گروه بازار

url : http://www.isfahanziba.ir/node/83833

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی