ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

ره آورد شهری

تاریخ درج : چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۸
شماره روزنامه: 

اجرای طرح داوطلبانه پاک‌سازی 

پارک جنگلی ناژوان

 مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: اجرای طرح داوطلبانه پاک‌سازی پارک جنگلی ناژوان و جمع‌آوری زباله و مواد بازیافتی با همکاری شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی فرهنگی سپاهان و اعضای سازمان‌های مردم نهاد فعال در این حوزه اجرا می‌شود.

سید رسول هاشمیان گفت: این طرح به مناسبت روز ملی هوای پاک و با مشارکت سازمان مدیریت پسماند، سازمان فرهنگی تفریحی ورزشی شهرداری، باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان، مجمع فعالان زیست محیطی اصفهان، گروه‌های کوهنوردی کرکس و چکاد، اپلیکیشن عمو سبزی‌فروش و شرکت گردشگری روان زرین رود در روز جمعه مورخ 27 دی ماه و در ساعت 8 و نیم صبح اجرا خواهد شد. او ادامه داد: ناژوان متعلق به همه مردم شهر و حتی کشور است که این سرمایه عظیم را نباید به راحتی از دست داد.

هاشمیان گفت: در این طرح رایگان و آزاد سعی کردیم از همه توان اعضای سازمان‌ها و نهادهای اجتماعی استفاده کنیم تا نتیجه‌ای خوب و قابل قبول دریافت کنیم.

تشکر از شهروندان به خاطر پاکیزه نگه‌داشتن و مراقبت از پارک‌ها

مدیر طرح ساماندهی ناژوان با اشاره به استفاده تعداد قابل توجهی از شهروندان در طول سال از فضای پارک جنگلی ناژوان افزود: فرهنگ شهروندان اصفهانی در پاکیزه نگه‌داشتن و مراقبت از پارک‌ها و فضای سبز در سطح بالایی است که جای تشکر از همه اقشار مردم دارد هاشمیان با اشاره به استقبال اردوهای دانش آموزی و دانشجویی در فصول مختلف از مراکز گردشگری ناژوان گفت: با اقدامات خوبی که در زمینه فرهنگسازی مراقبت از فضای سبز در بین اردوهای دانش آموزی انجام شده، مشکلات کمتری در این حوزه را شاهد هستیم.

مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: مجموعه های تفریحی و گردشگری اصفهان ظرفیت بی نظیری برای جذب گردشگر داخلی و خارجی است که می توانیم با هم پوشی ظرفیت ها و هم افزایی توان خود از آن بهره ببریم.

 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/105823

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی