ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

رویداد

تاریخ درج : دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
همایش تاریخ شفاهی جنگ در اصفهان برگزار می‌شود

همایش تاریخ شفاهی صنعت، مهندسی و پشتیبانی دفاع مقدس ۲۷ آذرماه جاری برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، شورای سیاست‌گذاری دوازدهمین همایش ملی تاریخ شفاهی ایران از تمامی‌استادان، صاحب‌نظران، دانشجویان، ‏پژوهشگران و علاقه‌مندانی که برای شرکت در همایش (۲۸ آبان ۱۳۹۸) ثبت‌نام و برنامه‌ریزی کرده بودند، اما با لغو ‏ناگهانی و ناخواسته همایش مواجه شدند عذرخواهی کرده، و به اطلاع می‌رساند زمان جبرانی و جدید برگزاری همایش روز چهارشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۸ از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ خواهد بود.‏ گفتنی است، کیفیت و نحوه برگزاری همایش مطابق با برنامه اعلام شده در اطلاعیه‌های قبلی است (چهار جلسه همایش شامل ارائه پنج ‏سخنرانی و ۱۲ مقاله منتخب داوران). همچنین مکان برگزاری، تالار صائب دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه اصفهان اعلام شده است. از علاقه‌مندان برای شرکت در همایش خواهشمند است، حداکثر تا تاریخ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ با رایانامه: ‌‏Iranian.oha@gmail.com‏ ‏مکاتبه و ثبت‌نام کنند.‏ برای شرکت‌کنندگان در همایش گواهی حضور صادر خواهد شد.‏

 

 

سرلشکر صفوی مسئول پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شد

با موافقت مقام معظم رهبری در خصوص انتصاب سرلشکر پاسدار صفوی به ریاست پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، سرلشکر صفوی با حفظ سمت در مسئولیت دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا، عهده دار ریاست پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شد.  به گزارش ایسنا، پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس، مرجع و بزرگ‌ترین مرکز پژوهشی و آموزشی علوم و معارف دفاع مقدس در کشور است که در ساختار جدید خود، مستقل و زیر نظر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اداره می‌شود. از مهم‌ترین وظایف این پژوهشگاه می‌توان به تولید علم، ترویج و تربیت نیروی متخصص در زمینه علوم دفاع مقدس، تهیه و تدوین سیاست‌ها و راهبردهای پژوهشی و آموزشی در حوزه علوم دفاع مقدس، تدوین دائرة‌المعارف دفاع مقدس، تربیت پژوهشگر در مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر و برگزاری دوره‌های آموزشی، نظارت بر محتوای آثار منتشره دفاع مقدس و همچنین تایید یا اصلاح  یا رد آثار منتشره به منظور جلوگیری از تحریف حقایق تاریخی و همچنین زمینه‌سازی آموزش علوم دفاعی و آشنایی با فرهنگ دفاع مقدس از طریق همکاری با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اشاره کرد. توسعه کمی‌و کیفی فعالیت‌های پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس در دوره جدید مدیریتی آن در دستور کار پژوهشگاه قرار گرفته است.

 

 

انتشار فراخوان دهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس

فراخوان دهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس توسط ستاد برگزاری این‌رویداد منتشر شد.به گزارش مهر،‌ دهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس، انقلاب اسلامی‌و مقاومت به‌منظور ترویج فرهنگ کتاب وکتاب‌خوانی و نیز ترویج فرهنگ ایثار وشهادت، برپا می‌شود. از ناشران، موسسات فرهنگی و علاقه‌مندان به حوزه‌های مرتبط دعوت شده است برای ثبت‌نام و حضور در این‌نمایشگاه اقدام کنند. علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام به پایگاه اینترنتی www.ICFI.ir مراجعه کنند. زمان در نظر گرفته شده برای ثبت‌نام در این‌نمایشگاه از ۶ تا ۱۴ آذر و زمان برگزاری نمایشگاه هم از ۲۳ تا ۲۹ آذر است.  این نمایشگاه دربندرعباس برپا می‌شود.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/104023

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی