ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

ساخت + ایران

تاریخ درج : دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

راهنمای خرید چادر مسافرتی

با فرا رسیدن ایام نوروزی ،افراد زیاد به فکر مسافرت می افتند. اگر اهل گـــــردش و مسافرت هستید، بهتر است تجهیزات لازم را در اختیار داشته باشید تا بتوانید با هزینه‌ کمتر سفرهایی دلچسب ‌تر داشته باشید. چادرهای مسافرتی یکی از لازمه‌های سفرها و گردش‌ها هستند و به کمک آنها می توان درهر فضایی اسکان کرد.

 

 

      گنجایش:3تا 4 نفره 

      جنس پارچه: پلی استر

      مقاومت در برابر آب:دارد

      قیمت:410 تا 435هزار تومان

این چادر مسافرتی ضد آب و با کیفیت عالی ساخته شده و ویژگی مهم آن باز و بسته شدن بسیار آسان آن است که با کشیدن دستگیره تعبیه شده در بالای آن، چادر باز می شود و بعد از باز کردن بازوهای فلزی که در خود چادر جاسازی شده، چادر برپا می شود. برای جمع کردن آن هم کافی است بازوها را خم کرده و از بالا دستگیره را رها کنید.جنسه بازوهای این چادر از آلومینیوم بوده و دربرابر ضربه مقاومت بالایی دارد.چادر مسافرتی فوق یک محصول جم و جور برای استفاده 3 تا 4نفر است.در ساخت این چادر از مواد پلی استری استفاده شده است. این مواد مقاومت بالایی دارند و از وزن پایینی برخوردارند.

 

 

 

      گنجایش:1تا2 نفره 

      جنس پارچه: پلی استر

      مقاومت در برابر آب:دارد

      قیمت:650 تا 690هزار تومان

چادر مسافرتی پکینیو یا کله گاوی، در حال حاضر یکی از پر فروش ترین چادرهای مسافرتی ایرانی است. دلیل این امر کیفیت بالا، تنوع مناسب، طراحی زیبا در شکلِ ظاهری، در کنار قیمتی بسیار رقابتی است. چادر کله گاوی مدل C1001، با ظرفیت 2 نفر، یکی از چادرهایی است که جدیدا و حدود یک سال است که در سبد تولیدات این برند قرار گرفته است. تراکم بالاترِ پارچه این چادر، نسبت به سایر چادرهایِ کله گاوی، باعث شده است میزان عبور نور از بیرون به داخل یا برعکس، بسیار کاهش یابد. از دیگر ویژگی هایِ بارز در این چادر بهره گرفتن از تنوع رنگی بهتری نسبت به سایر چادرهای مسافرتی است. در این محصول رنگ سبز، بنفش و چند رنگ دیگر به آبی و نارنجی اضافه شده است.

 

 

 

      گنجایش:3تا 4 نفره 

      جنس پارچه: پلی استر

      مقاومت در برابر آب:ندارد

      قیمت:350 تا 395هزار تومان

بدنه این چادر فنری از جنس پارچه پلی بسیار باکیفیت است، و لی در برابر باران و نفوذ آب مقاوم نیست. درب این چادر دارای بست زیپی پهن و بزرگ و بسیار با کیفیت و پشه بند مجزا بوده و در صورت تمایل، کاربر می تواند آنها را رول کرده و با بستی که بالای سر در تعبیه شده، ببندد. همچنین این چادر دو پنجره با پشه بند توری دارد که درب آن هم قابلیت رول کردن و جمع آوری دارد. داخل چادر و زیر سقف دو عدد قلاب برای آویزان کردن چراغ تعبیه شده است. همچنین روی بدنه چادر 8 عدد گیره پارچه ای برای بستن و مهار کردن چادر به هنگام وزش باد شدید و طوفان پیش بینی شده است. استحکام بسیار زیاد این چادر و ابعاد مناسب کیف حمل آن که به صورت یک کوله پشتی کوچک است، این چادر را برای استفاده در هر مکان و شرایطی مناسب کرده است./گروه بازار 

url : http://www.isfahanziba.ir/node/92276

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی