ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

ساخت ایران

تاریخ درج : شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
شماره روزنامه: 
راهنمای خرید قهوه‌ساز

خرید قهوه ساز این روزها طرفداران بسیار زیادی در اصفهان پیداکرده و نوشیدن قهوه برای اکثر مردم به یک عادت تبدیل‌شده است. قهوه با روش‌های مختلفی درست می‌شود و روش‌های مختلف ساخت آن باعث ایجاد طعم‌های متفاوت آن می‌شود؛ دراین‌بین بهترین و آسان‌ترین روش، استفاده از قهوه ساز برقی است.

 

 

 

 

 

 

نوع فیلتر:  دائمی

توان مصرفی: 1000 وات

قیمت: 710 تا 750 هزار تومان

قهوه ساز عرشیا CM145-2144 دستگاهی بسیار ساده و جمع‌وجور با طراحی شیک و زیباست که جهت تهیه قهوه در خانه طراحی‌شده است. این قهوه‌ساز دارای فیلتر دائمی قهوه و مخزن آب ۵۰۰ میلی‌لیتری با نشانگر میزان آب است و شما می‌توانید با قاشق مخصوص دستگاه به مقدار دلخواه قهوه و آب در دستگاه بریزید و سپس کلید روشن/خاموش دستگاه را روی حالت روشن قرار دهید. قهوه‌ساز در کمترین زمان ممکن قهوه‌ای خوش‌عطروطعم را برای شما آماده کرده و در قوری ۱٫۲۵ میلی‌لیتری می‌ریزد و توسط صفحه گرم نگه‌دار تا چند ساعت قهوه را برای شما گرم و تازه نگهداری می‌کند. این قهوه ساز سیستم ضد چکه نیز دارد و در زمان برداشتن قوری قهوه به‌هیچ‌عنوان روی دستگاه چکه نمی‌کند.

 

 

 

 

 

 

نوع فیلتر: دائمی

توان مصرفی: 400 وات

قیمت:390 تا 430 هزار تومان

قوری موکا یا موکا پات یا موکاپات یا موکا اکسپرس فوق نوعی ماشین قهوه‌ساز است که با گذراندن آب بسیار داغ و تحت‌فشار با بخار از میان قهوه آسیاب شده، تولید نوشیدنی قهوه می‌کند. این محصول توان تولید سه کاپ قهوه را دارد. برای استفاده از این ماشین به یک وسیله حرارتی مثل اجاق گازی یا برقی نیاز نیست و فقط کافی است دستگاه را به برق بزنید تا قهوه تولید شود. درواقع این مدل به‌وسیله یک صفحه المنتی که به برق وصل می‌شود، عمل جوش آوردن آب را انجام می‌دهد. همچنین در مواقعی که برق قطع می‌شود، می‌توان قوری این دستگاه را روی اجاق‌گاز قرار داد تا قهوه تولید شود.

 

 

 

 

 

 

نوع فیلتر: دائمی

توان مصرفی:1200 وات

قیمت:390 تا 430 هزار تومان

این نوع قهوه ساز امکان انتخاب قهوه شما را با طعم‌های متفاوت در دو حالت رقیق و غلیظ در کوتاه‌ترین زمان ممکن فراهم می‌کند. همچنین قهوه ساز کپسولی سام دارای سیستم خودکار جاگذاری کپسول و مخزن آب متحرک 700 میلی‌لیتر است. قهوه ساز CM-770 سام با گنجایش بالایی که دارد می‌تواند در هر بار سرو قهوه تا 10 فنجان قهوه گوارا تهیه کند و با این ظرفیت علاوه بر منازل می‌تواند در شرکت‌ها و ادارات، مغازه‌ها و حتی کافی‌شاپ‌ها استفاده شود. برای نوشیدن قهوه آسان، مخزن دستگاه را با آب آشامیدنی پر کنید. اهرم فوقانی را به‌طرف بالا بکشید. کپسول را داخل دستگاه قرار داده و اهرم را به سمت پایین فشار دهید. دستگاه را روشن کنید تا دکمه‌های فنجان بزرگ و کوچک شروع به چشمک‌زدن کند. زمانی که چراغ دکمه‌های فنجان روی وضعیت ثابت قرار گرفت، بنا به علاقه خود یکی از دو کلید فنجان بزرگ یا کوچک را فشار دهید، قهوه شما آماده است. / گروه بازار

url : http://www.isfahanziba.ir/node/110354

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی