ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

ساخت ایران

تاریخ درج : دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸
راهنمای خرید روفرشی

روفرشی برای خانواده‌هایی که فرزند کوچک دارند یا آنهایی که می خواهند از فرش های گران قیمت خود محافظت کنند، بسیار مناسب است. با استفاده از روفرشی به بافت و رنگ فرش اصلی صدمه‌ای وارد نمی‌شود. روفرشی نقوشی مانند فرش‌های واقعی دارد و چنانچه اندازه‌ متناسب با فرش خریداری شود، حتی می‌تواند مانند فرش به نظر برسد و ظاهر خانه را تغییر نمی دهد.

 

 

 

 

 

 

اندازه:3متری

جنس: پلی استر 

قیمت:130 تا 155هزار تومان

روفرشی فوق با بافت ضخیم و طراحی زیبا از فرش شما محافظت خواهد کرد. جنس این مدل، پلی ‌استر است که علاوه‌بر دوام بالا، آلرژی یا حساسیت ایجاد نمی‌کند.این الیاف وزن کمی دارند تا هنگام جا‌به ‌جایی محصول دچار مشکل نشوید. از دیگر ویژگی‌های برجسته پلی‌استر می‌توان به درهم نپیچیدن و چروک نشدن آنها هنگام شست‌ و‌شو اشاره کرد. نا‌گفته نماند که باید این محصول را با شامپوفرش و در دمای 40 درجه سانتی‌ گراد بشویید. استفاده از آب خیلی داغ برای شستن روفرشی، به بافت آن آسیب وارد می‌کند. گل‌های زیبای کار‌شده روی این روفرشی، به محیط جذابیتی دوچندان می‌بخشد. این مدل از برند سیمین 3 متری است. با قراردادن این مدل روی فرش‌های گران‌ قیمت و با ‌ارزش خانه، نیازی نیست زود‌به ‌زود آنها را بشویید. 

 

 

 

 

 

 

اندازه:6متری

جنس: پلی استر/شانل 

قیمت:110 تا 135هزار تومان

روفرشی مدل شاهکار  با بافتی ریز و طراحی زیبا از فرش شما محافظت خواهد کرد. جنس این محصول از مخمل و زرک دار بوده و با خیالی آسوده می‌توانید آن را بشویید. از بابت رنگ‌دهی و مخلوط شدن رنگ‌های آن نگرانی به خود راه ندهید، زیرا هیچ آسیبی به آن نخواهد رسید. دور‌تا ‌دور این محصول با نخ‌های محکمی دوخته‌ شده است تا مانع ریش‌ ریش شدن لبه‌ها شود. این محصول در شش رنگ زرشکی و سرمه ای و کرم روشن و قهوه ای تیره و کرم گردویی و فیروزه ای تولید می شود. 

 

 

 

 

 

 

اندازه:9متری

جنس: شانل 

قیمت:480 تا  515هزار تومان

روفرشی مخمل دو شانل از نظر طرح و رنگ تنوع بیشتری دارند. در این نوع روفرشی با توجه با بافت ریزتر نسبت به  سایر روفرشی ها، طرح جلوه بهتری دارد. این نوع روفرشی بهترین گزینه برای استفاده در خانه محسوب می شود. این روفرشی به دلیل استفاده از نخ شانل (مخمل مصنوعی) نسبت به روفرشی های معمولی نرم‌تر و به دلیل بافت منسجم تر پس از باز شدن استحکام بالایی درمقابل با جمع شدگی دارند. به طور معمول وزنی در حدود شش تا هشت و نیم کیلوگرم دارند و وزن رابطه مستقیم با استحکام روفرشی دارد. روفرشی های مخمل دو شانل قابلیت شست و شوی بالایی دارد که با بافتی ریز و طراحی زیبا نمایی مانند یک فرش دارد. بابت رنگ‌دهی و مخلوط شدن رنگ‌های آن نگرانی به خود راه ندهید، زیرا هیچ آسیبی به آن نخواهد رسید. این روفرشی به دلیل داشتن وزنی مناسب و ابعادی بزرگ حتی به عنوان زیرانداز برای پیک نیک هم مناسب است./گروه بازار

url : http://www.isfahanziba.ir/node/98546

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی