ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

سوال روز

تاریخ درج : پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
شماره روزنامه: 

«سوال روز» بخش جدید سرویس ورزش روزنامه اصفهان‌زیباست که هر هفته یک سوال را طرح می‌کنیم و بیشتر از آنکه هدف پاسخ‌گویی به سوال طرح شده باشد، قصد تلنگر داریم؛ ضمن اینکه امیدواریم با اجرای این طرح، فضایی برای پرسشگری در حوزه ورزش استان باز شود. هم‌زمان با طرح این سوال، از دیدگاه خودمان جواب‌هایی برای آن طرح می‌کنیم و البته آمادگی داریم کارشناسان و اهالی ورزش نیز به موضوع ورود کرده و نظرشان را درباره سوال مطرح شده ارسال کنند. همچنین افرادی که درباره آنها سوال مطرح می‌شود، فرصت دفاع از خود را در اختیار خواهند داشت و می‌توانند جوابیه یا دفاعیه خود را  به ایمیل روزنامه ارسال کنند.

 

چه نظارتی بر فضای مجازی هیئت های ورزشی  وجود دارد؟

با رواج شبکه های اجتماعی، هیئت‌های ورزشی استان هم دامنه اطلاع رسانی خود را به این فضا منتقل کردند و بیشتر هیئت‌ها دارای پیج‌های تلگرامی و واتساپی هستند که به اطلاع‌رسانی درباره آخرین اخبار و رویدادهای هیئت می پردازند،  اما سوال مهمی که در این خصوص مطرح می‌شود، این است که سرنوشت این صفحات مجازی پس از پایان دوره مدیریت یک گروه در هیئت و روی کارآمدن گروه بعدی چیست، مخصوصا اینکه هیچ دستورالعملی در این خصوص وجود ندارد که کانال تعطیل‌شده یا مدیریت آن به تیم فعلی هیئت واگذار شود.

این موضوع در خصوص یکی از هیئت‌های ورزشی چالش‌برانگیز شده است. این هیئت که در زمان فعالیت خودش، کانال تلگرامی فعالی نداشت، این روزها در حالی که بیش از یک سال از برگزاری انتخاب و حضور رئیس جدید در هیئت سپری می شود، فعالیتش را دوباره از سر گرفته و با انتشار پست هایی در تلاش است مدیریت فعلی هیئت را زیر سوال ببرد.

این در حالی است که در مدت فعالیت این رئیس، اقدامات خوبی صورت گرفته و این رشته با اهمیت سر وسامان یافته است اما گویا این موضوع به مذاق عده ای خوش نیامده و در تلاش هستند کارشکنی هایی را ایجاد کنند.

بر اساس شنیده ها، یکی از اعضای کادر اجرایی هیئت که به عنوان روابط عمومی فعالیت داشت و البته رسانه‌ها هیچ شناختی از او نداشتند، شکایت کرده و مبلغ سنگینی را دریافت کرده است. البته معلوم نیست کانال مورد اشاره در اختیار مسئولان قبلی هیئت باشد و ممکن است فرد دیگری به مدیریت آن دسترسی داشته است، اما به‌هرحال این ابهام در خصوص مسئولان سابق هیئت وجود دارد، ضمن اینکه انتظار می رود روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، دستورالعملی را در خصوص پیج‌های فضای مجازی هیئت‌های ورزشی و ادارات ورزش و جوانان تهیه کند تا جلوی به وجود آمدن چنین چالش هایی گرفته شود. 

در این مطلب برای اینکه هیچ گونه شائبه ای ایجاد نشود، نامی از هیئت مورد اشاره به میان نیامد، اما به طور قطع در صورت ادامه این رفتارهای سوال برانگیز، اطلاعات کاملی از آن منتشر خواهیم کرد. /گروه ورزش

url : http://www.isfahanziba.ir/node/106912

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی