ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

شگفت + انگیزها

تاریخ درج : پنجشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

تلویزیون و بیکارها
بعد از موج ورود فوتبالیست‌ها به برنامه‌های تلویزیونی که با مهرداد میناوند و علی انصاریان آغاز شد، حالا شاهد حضور خداداد عزیزی در برنامه‌های تــلـویـزیــونــی خـــواهــیــم‌بـــود.حماسه‌ساز ملبورن پس از پایان دوران بازی در مستطیل سبز، در این سال‌ها به عنوان سرمربی در فوتبال حضور داشت، اما به موفقیتی دست نیافت و حالا با حضور در تلویزیون، شانسش را در این عرصه می‌آزماید.

 

 

تکذیب می‌کنیم
مدتی پیش در فضای مجازی شایعه‌ای درباره جدایی رامبد جوان و نگار جواهریان پخش شد.جوان و جواهریان به صورت مشترک تصویری از خود کنار کودکان موسسه بهشت امام رضا را در مشهد منتشر کردند.جوان حتی در زیر این پست اینستاگرامی کامنتی را منتشر کرد و نوشت: «امیدوارم دیگه با دیدن این عکس فهمیده باشین طلاق شایعه‌ای بیش نبوده.» البته به هر حال یک چیزکی هایی بوده که امیدواریم بعدا معلوم نشود.

 

 

پاکسازی کنید
اتــفــاقـات بـیـن آرش‌ظـلــی‌پـور و مسعود فراستی فرصتی شد تا روزنـامـه کـیـهـان دوباره راهکـار ارائه کند. راهکـار ایـن اســت : کــنــار گــذاشــتــه شدن مجری بی‌ادب و حاشیه‌ساز، اقدامی در جهت پاکسازی رسانه ملی از عناصر بدسابقه است که جا دارد از ایــن بــرخــورد قـاطـع مـــدیـــریــت صــدا و ســیـمـای جمهوری اسلامی قدردانی کرد.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/86105

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی