ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

فوتبال + روز

تاریخ درج : چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

تغییر زمان دیدار سپاهان در جام حذفی
 کمیته مسابقات سازمان لیگ از تغییر دو بازی از مرحله یک شانزدهم جام حذفی خبر داد.‏به گزارش ورزش سه، کمیته مسابقات اعلام کرد دیدار دو تیم ستاره کاسپین بابل و ماشین سازی ‏تبریز که قرار بود روز پنجشنبه 22 شهریور 97 برگزار شود در روز جمعه 23 شهریور در ورزشگاه شهدای سیمرغ مازندران ‏در ساعت 17 برگزار خواهد شد.‏همچنین مسابقه سپاهان اصفهان و شهرداری ماهشهر روز جمعه 23 شهریور 97 به جای ساعت 18و 30 دقیقه در همان روز ‏ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.

 

رونمایی از کاپ سوپرجام فوتبال
در حاشیه نشست خبری برانکو در سازمان لیگ، از جامی که قرار است برای قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام اهدا شود، رونمایی شد.به گزارش ایسنا، پس از حضور برانکو در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر نساجی در هفته ششم لیگ برتر، کاپ سوپرجام به سرمربی پرسپولیس نشان داده شد و از آن رونمایی شد.‏

 

کمیته انضباطی ذوب‌آهن را جریمه کرد
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رأی خود را در خصوص دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و پدیده خراسان صادر کرد.به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های ذوب آهن و پدیده مشهد در هفته ششم لیگ برتر فوتبال برگزار شد و از سوی مجید زادرحیم، پزشک تیم ذوب آهن تخلفاتی مبنی بر ورود غیرمجاز به زمین بازی که موجب اخراجش شد، صورت گرفت. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.ذوب آهن اصفهان به دلیل فحاشی تماشاگرانش به داوران در پایان مسابقه به 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین این تیم به دلیل اعتراض تعدادی از بازیکنان و کادر فنی به تصمیم داور بعد از پایان بازی، باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (آرای فوق قطعی است)

url : http://www.isfahanziba.ir/node/81164

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی