ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

فوتبال روز

تاریخ درج : یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
محرومیت ۱۱ باشگاه فوتبال از ثبت قرارداد با بازیکنان جدید

 کمیته انضباطی برای عدم فعالیت ۱۱ باشگاه فوتبال دستور موقت صادرکرد. به گزارش فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی اعلام کرد در خصوص گزارش ابزاری علیه باشگاه‌های شهرداری فومن، سردار بوکان، سپیدرود رشت، شهرداری تبریز، استقلال اهواز، فجر شهید سپاسی، پاس همدان، استقلال خوزستان، شهدا بابلسر، شهرداری اردبیل و ملوان بندر انزلی مبنی بر امتناع و استنکاف از اجرای حکم قطعی (کمیته انضباطی/ کمیته تعیین وضعیت) موضوع ماده ۸۹ از مقررات انضباطی مصوب ۱۳۹۷ و با توجه به محتویات پرونده وبه منظور اجرای عدالت، تخلف انتسابی در خور صدور قرار دستور موقت تشخیص و بر همین اساس به استناد ماده ۱۰۰از مقررات انضباطی، باشگاه‌های فوق تا اطلاع ثانوی و حداکثر تا ۳۰ روز از تاریخ صدور این قرار از ثبت قراردادهای خود با بازیکنان جدید در سازمان لیگ مربوطه بدون موافقت کتبی این کمیته محروم می‌شوند. دستور موقت صادره بلافاصله قابل اجراست و ظرف مدت دو روز از ابلاغ، قابل تجدید نظر خواهی نزد کمیته استیناف است.

 

 

جدایی مصطفی دنیزلی از تراکتور 

تیم تراکتور برای چهارمین هفته متوالی از رسیدن به پیروزی ناکام ماند.  آنها این بار برابر تیم قعرنشین جدول متوقف شدند تا صدای اعتراض هواداران تراکتور نیز بلند شود. البته تی‌تی‌ها هیچ شعاری علیه سرمربی تیم خود ندادند؛ اما نارضایتی هواداران و همچنین سقوط به رده هشتم باعث شد تا مدیران باشگاه تصمیم جدیدی درباره کادرفنی خود بگیرند. ساعاتی پس از  تساوی برابر تیم بوشهری، محمدرضا زنوزی مالک تراکتور بعد از مشورت با مدیرعامل تصمیم گرفت تا با مصطفی دنیزلی قطع همکاری کند.   این مربی ۶۹ ساله با پرسپولیس و پاس، چهار فصل درخشان داشت؛ اما اوضاع در تراکتور برای او خوب پیش نرفت. با این حال دنیزلی هیچ وقت در ایران نتوانست جام بگیرد و همواره در این امر ناکام مانده است.

 

 

منصوریان و حسرت شاگردان گذشته

علیرضا منصوریان در بازی با پرسپولیس همه معادلات را برای پیروزی در برابر پرسپولیس چیده بود؛ اما شرایط به گونه ای که او می‌خواست پیش نرفت!به گزارش «ورزش سه»، این بازیکنان حریف بودند که بهتر از ذوب آهن بازی کردند و در موقعیت‌طلبی تیم خوبی نشان دادند. سرمربی تیم ذوب‌آهن با دیدن سید جلال حسینی و وحید امیری و چند بازیکن دیگر به یاد دوران حضور در نفت تهران افتاد. تیمی‌که با آن در لیگ برتر جولان می‌داد و حتی یک بار با عبور از سد تیم پرسپولیس مانع از قهرمانی این تیم در لیگ برتر شد. این بازی بهانه‌ای شد تا علیرضا منصوریان حسرت حضور در تیم نفت و بازی کنار بازیکنان با کیفیتی که داشت را بخورد و به همین بهانه در پایان بازی سید جلال حسینی را ستود. بی شک اگر نفت تهران با تصمیم وزارت نفت از فوتبال کنار نمی‌رفت، شاید علیرضا منصوریان دراین تیم می‌ماند و در لیگ برتر و حتی لیگ قهرمانان آسیا جولان می‌داد. هر چند شرایط همیشه به گونه ای که آدمی‌دوست دارد پیش نمی‌رود و امروز علیرضا منصوریان باید روند نتیجه گیری تیم ذوب آهن را تغییر دهد. واقعیت این است که امروز نه سید جلال حسینی شاگرد علیرضا منصوریان است و نه وحید امیری. از سویی تیم تحت هدایت این مربی ذوب آهن است. تیمی‌که علیرضا منصوریان پیش از این به عنوان یکی از حرفه ای ترین تیم ها از آن یاد می‌کرد. فرصت جبران برای ذوب آهن وجود دارد و این امید است که در فوتبال همیشه وجود داشته است

url : http://www.isfahanziba.ir/node/104236

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی