ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

نبود امكان ارسال ، جرقه تاسيس وب گاه عرضه گل بود

تاریخ درج : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
شماره روزنامه: 
گفت و گو با مدير يكی از گل فروشی های آنلاين

مهنور گیتی فر

شاید خیلی ها انتظار این را نداشتند كه گل فروشی های آنلاین هم به سرعت جای خود را در بین حرفه های مجازی باز كنند. گل فروشی را كسب و كاری می شناختیم كه مشتری در لحظه انتخاب می كند چه گل هایی انتخاب كند، چگونه تزیین شود، حداكثر قیمت آن چقدر باشد و ... . با توجه به عمر محدود شاخه گل های بریده، تصور ارسال گل به اقصی نقاط شهر هم سخت بود چه برسد به اینكه مشتری خارج از كشور هم داشته باشی. اما این روزها گل فروشی های زیادی هستند كه در كنار فروش فیزیكی به مشتریان آنلاین هم سرویس می دهند و حتی گل فروشی های آنلاینی هم هستند كه فروش فیزیكی نداشته باشند.

 

 گل بیشه یكی از این سایت هاست كه این روزها نه تنها در تهران، بلكه اقصی نقاط ایران و خراج از ایران، انواع دسته گل ارسال می كند. در این گل فروشی سفارش دهنده حداقل ۲۴ ساعت قبل از موعد ارسال گل باید سفارش جعبه گل مطابق سلیقه خود را ثبت کند . ارسال گل توسط نیروهای آموزش دیده گل‌بیشه در سراسر کشور انجام می شود و گل های طبیعی که همگی تازه و شاداب هستند ، از نزدیک ترین انبار گل به محل تحویل سفارش تهیه می شوند .اگر مشتریان نیاز به خدمات ارسال فوری گل داشته باشند ، در صورتی که گل مورد نظر ایشان در همان روز در نزدیک ترین انبار گل به محل ارسال سفارش موجود باشد ، ظرف کمتر از سه ساعت امکان‌پذیر است. در ادامه گفت و گوی كوتاه ما با محمدرضا سلطانی، مدیر گل فروشی آنلاین گل بیشه را می خوانید.

 

 

چه شد كه به فكر ایجاد سایت گل فروشی افتادید؟
در مورد ایده و دلیل به وجود آمدن فروشگاه گل‌بیشه ، در بعدازظهر ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ به طور اتفاقی متوجه روز تولد نامزد سابقم خود شدم که در شهر کرج زندگی می کرد ، بعد از جست و جو در اینترنت متوجه شدم که فروشگاهی برای ارسال گل جهت تبریک تولدش وجود ندارد و برای همین نمی توانم سورپرایزش كنم. این اتفاق اولین جرقه تاسیس وب‌گاه و فروشگاه گل‌بیشه بود.

 

 

در چه حوزه هایی ( سبد گل، دسته گل و ...) فعالیت می كنید؟
گل طبیعی در قالب سبد گل ، دسته گل ، عروسک گل،  گل آرایی مجالس و هزاران خدمات دیگر.

 

 

چند نفر پرسنل در حرفه شما مشغول هستند؟
بیش از 50 نفر  نیرو در سراسر ایران و خارج از ایران در گل‌بیشه  مشغول به کار هستند.

 

 

چند نوع گل عرضه می كنید؟
گل رز فوق ممتاز، گل آلسترو مریا، گل نرگس، گل ارکیده و سایر گل‌های فصلی و موجود در ایران ،  گیاهان آپارتمانی، کاکتوس اچینو رنگی و سانسوریا اکسیژن ساز.

 

 

بازه قیمتی محصولات شما چقدر است؟
خدمات ما از حدود 30 هزار تومان شروع می شود تا چند میلیون تومان هم شامل می شود.
 

 

تا چه میزان از گل فروشی های آنلاین استقبال می شود؟
خیلی سخت اطمینان می كنند و در واقع بیشتر ایرانی ها كم گل می فرستند . این ناشی از فرهنگ ماست كه رو به بهبود است . ولی كافیست یک‌بار امتحان كنند . در حال حاضر مشتریان قدیمی ما خیلی بیشتر از مشتریان تازه ما هستند .

 

 

مشكلات شما بر سر راه سایت گل‌فروشی چیست؟
در حال حاضر ایجاد فرهنگ ارسال گل بین مردم بزرگ ترین مشكل این شغل هرچند مشكلات معمولی دیگر گل‌فروشی ها مثل عمر كوتاه گل و رساندن سریع به مخاطب و افزایش عجیب قیمت گل در مناسبت ها نیز گریبانگیر ماست.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/66826

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی