ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

نقل + قول

تاریخ درج : چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

مهر خیانت بر پیشانی  خائنان بزنیم
معاون اول رئیس جمهور گفت: راه عبور از شرایط فعلی این است که همه کار کنیم و هر کس خیانت کرد مهر خیانت بر پیشانی اش بزنیم. در این وضعیت که مردم با مشکل رو به رو هستند تلاش کنیم با راه های خوب و مدیران با انگیزه از این دوران، با انگیزه عبور کنیم. به گزارش ایسنا، اسحاق جهانگیری اظهار کرد: در این وضعیت که مردم با مشکل رو به رو هستند تلاش کنیم با راه های خوب و مدیران با انگیزه از این دوران، با انگیزه عبور کنیم.

 

وزرای پیشنهادی دو هفته دیگر معرفی می‌شوند
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: دو هفتــــه آینده وزرای کار، صنعت، اقتصاد و راه معرفی خواهند شد. به گزارش ایلنا، بهروز نعمتی درباره اعلام اسامی وزرای پیشنهادی برای وزراتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعــت، معـــدن و تجــــارت، اقتصـــــاد
و راه و شهرسازی گفت: دولت وزرای پیشنهادی خود را هفته آینده کاری مجلس اعلام می‌کند. 

 

لزوم مجازات عاملان ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از دادســـتان کل کشــور خواســــــت دستور رسیدگی، تحقیق و کشف عاملان ارسال پیامک‌های تهدیدآمیز برای نمایندگان در جریان بررسی لایحه CFT را صادر کند. به گزارش ایسنا، علی مطهری در نامه خود آورده است:«همان‌طور که مستحضر هستید برای ممانعت از تصویب لایحه الحاق به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم در مجلس، پیامک‌های متعددی برای نمایندگان محترم ارسال شد و هنوز ادامه دارد. این پیامک‌ها شامل تهدید، توهیــــن و دشـــنام فراوان بوده است که تبعا آرامش روانی آنها را برهم می‌زند.»

url : http://www.isfahanziba.ir/node/82944

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی