ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

ورزش + روز

تاریخ درج : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶
شماره روزنامه: 

حاتمی: بسکتبال کثیفی از نیروی زمینی ندیدم
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز گفت: برخلاف آنچه می گویند، بسکتبال کثیفی را از نیروی زمینی شاهد نبودم.مهران حاتمی در گفت‌وگو با فارس،‌ در مورد پیروزی مقابل نیروی زمینی اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد بودیم و تیم نیروی زمینی هم بازیکنان جنگنده‌ای دارد و بسکتبال را خوب بازی می‌کنند. تیم ما در کوارتر آخر دفاع خوبی را به نمایش گذاشت و در نهایت برنده شد.وی در مورد اینکه برخلاف برخی مربیان از نوع بازی نیروی زمینی تعریف می‌کند، گفت: اینکه به اصطلاح می‌گویند نیروی زمینی کثیف بازی می‌کند، من چیزی ندیدم. آنها خوب دفاع می‌کنند و دونده هستند. بسکتبال ایران از لحاظ دفاعی در یک دهه اخیر پیشرفت زیادی داشته و بچه‌های جوان نیروی زمینی هم از این قاعده مستثنی نیستند.سرمربی تیم ملی بسکتبال در مورد اردوی تیم ملی بسکتبال گفت: فرصت کمی برای تمرین داریم و فقط می‌توانیم خودمان را معرفی کنیم! با یک هفته تمرین نمی‌توانیم کار خاصی انجام دهیم و همین که بتوانیم چند تاکتیک را مرور کنیم، خوب است.حاتمی در مورد شرایط عراق و دیدار با این تیم در نخستین بازی مقدماتی جام‌جهانی گفت: به هرحال عراق هم تیم کمی نیست و در این یکی دو سال متحول شده است. آنها یار خارجی جذب کرده‌اند و بازی سختی خارج از خانه خواهیم داشت.وی در مورد غیبت حدادی در بازی با عراق گفت: حدادی با توجه به حضورش در چین ظاهرا دیرتر به اردو محلق می‌شود و باید دید شرایط او چگونه خواهد بود.

 

 

پلمب باشگاه‌های غیرمجاز در اولویت فدراسیون پزشکی ورزشی
 رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی تاکید کرد یکی از اولویت‌های فدراسیون پزشکی ورزشی، پلمب و جلوگیری از فعالیت باشگاه‌های غیرمجاز است. به گزارش ایسنا ، غلامرضا نوروزی با بیان اینکه باشگاه‌های ورزشی که به هر دلیلی فعالیت آنها غیرمجاز تشخیص داده شود، پلمب شده و از ادامه فعالیت‌شان جلوگیری به عمل می‌آید، افزود: در همین راستا تعداد زیادی از این باشگاه‌ها در سطح کشور پلمب شده‌اند. وی با یادآوری اینکه یکی از دغدغه‌هایی که امروز در عرصه فعالیت باشگاه‌های غیرمجاز با آن مواجه هستیم، بحث فروش و عرضه مکمل‌های دارویی به صورت مخفیانه و غیرمجاز است، تصریح کرد: با وجود این همکاران ما در ستاد نظارت همه تلاش خود را به کار می‌گیرند تا با نظارت‌های دقیق، این نوع فعالیت‌های غیرمجاز در عرصه ورزش را رصد کرده و از تداوم آن جلوگیری کنند.این مسئول با تاکید بر اینکه این فدراسیون در برخورد با باشگاه‌های غیرمجاز اغماض نکرده و از ادامه فعالیت آنها با پلمب باشگاه مربوط جلوگیری می‌کند، اظهار کرد: امن‌ترین مکان برای خرید مکمل‌های ورزشی، داروخانه‌هاست و داروخانه‌ها و برخی از شرکت‌های مجاز که دارای مجوز رسمی هستند، می‌توانند محل امنی برای فروش داروهای مکمل باشند.به گزارش ایسنا، اولین مرکز پزشکی ورزشی استان زنجان با حضور رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و تنی چند از مسئولان استانی افتتاح شد.

 

 

روسلان البگوف روس هم تعلیق شد
 رقیب بهداد سلیمی به دلیل دوپینگ تعلیق شد.به گزارش ایسنا، فدراسیون جهانی وزنه برداری روسلان البگوف دارنده مدال برنز المپیک لندن و قهرمان جهان در سال 2014 و 2013را به دلیل دوپینگ تعلیق کرد. فدراسیون جهانی اعلام کرد تا مشخص نشدن کامل قضیه هیچ اظهار نظری در این مورد نخواهد کرد.

 

 

نادی یک جلسه محروم شد
کمیته انضباطی فدراسیون والیبال، علیرضا نادی، بازیکن تیم هاوش گنبد را به یک جلسه محرومیت تعلیقی از لیگ برتر سال 96 محکوم کرد. به گزارش سایت فدراسیون والیبال، هفته ششم لیگ برتر والیبال روز سه شنبه 16 آبان ماه با شش دیدار پیگیری شد. بر اساس گزارش ناظر مسابقه هاوش و سایپا، علیرضا نادی، کاپیتان تیم هاوش گنبد در دیدار با سایپا به امیر غفور توهین کرده است و جلسه کمیته انضباطی برای رسیدگی به این موضوع تشکیل شد و پس از شنیدن گزارش ناظر مسابقه و اظهارات نادی رای زیر  صادر شد: نظر به اینکه علیرضا نادی بازیکن تیم گنبد در مسابقه بین تیم‌های سایپای تهران و هاوش گنبد به امیر غفور بازیکن تیم سایپا بی احترامی کرده است و با توجه به ابراز ندامت از سوی نامبرده و سوابق مثبت این بازیکن در تیم ملی و اینکه با حضور در کمیته انضباطی مطالبی را در دفاع از خود بیان کرد، با استناد به مواد 3 و 4 آئین نامه انضباطی علیرضا نادی   به یک جلسه محرومیت تعلیقی از زمان صدور رای تا پایان مسابقات فصل 96 لیگ برتر والیبال محکوم می‌شود.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/61112

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی