ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

ورزش روز

تاریخ درج : پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸
شماره روزنامه: 

تایید  تغییر تابعیت سعید ملایی از سوی IOC

کمیته بین‌المللی المپیک تعییر تابعیت سعید ملایی را تایید کرد.به گزارش سایت insidethegames، کمیته بین‌المللی المپیک در نهایت تغییر تابعیت سعید ملایی را تایید کرد و این ورزشکار می‌تواند در المپیک 2020 توکیو، برای مغولستان مبارزه کند.

این جودو کار 28 ساله پیش تر برای ایران رقابت کرده بود و بعد از اتفاقاتی که برای او افتاد تصمیم به رفتن از ایران گرفت و در آلمان درخواست پناهندگی کرد.در نهایت کمیته بین المللی المپیک تایید تعییر تابعیت 11 ورزشکار از جمله سعید ملایی را تایید کرد تا او مشکلی برای رقابت در باز‌ی‌های المپیـــــک توکیو نداشتــــــــه باشد.

 

 

یادگاری‌های کوبی برایانت به مزایده گذاشته می‌شود

 قرار است یادگاری های کوبی برایانت ماه آینده در یک مزایده برای فروش گذاشته شود.به گزارش ایسنا، بعضی از یادگاری‌های کوبی برایانت، بسکتبالیست بزرگ آمریکایی، از جمله لباس تیم بسکتبال لس آنجلس گلکسی ماه آینده در یک مزایده عمومی برای فروش گذاشته می‌شود. 

جای دســـــت و پا، مچ‌بند، لبــــــــاس‌های ورزشــــــی این بسکتبالیست، کفش‌های ورزشی از جمله اقلام این مزایده هستند.  رئیس تیم مزایده، کوبی برایانت را انسانی بزرگ و الهام‌بخش نه تنها برای هواداران بسکتبال بلکه برای تمام مردم جهان دانست.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/107636

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی