ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + بازار

تاریخ درج : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶
شماره روزنامه: 

مرغ روی نرخ تعیین شده می‌چرخد
گوشت مرغ با ثبات نسبی قیمت‌، روی میانگین نرخ تعیین شده یعنی کیلویی ۷۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.به گزارش ایسنا، آخرین بررسی‌ها از بازار گوشت مرغ نشان می‌دهد که در حال حاضر بازار این ماده پروتئینی از ثبات نسبی برخوردار است و تغییر محسوسی نسبت به ماه گذشته نداشته است.قیمت گوشت مرغ در سال جاری با نوساناتی همراه بود و در چند نوبت با افزایش قیمت مواجه شد و حتی قیمت آن از کیلویی ۸۰۰۰ تومان هم گذشت. همین وضعیت برای گوشت قرمز نیز وجود داشت و قیمت اقلام مختلف گوشت قرمز با نوساناتی در جهت افزایش همراه شـــد. اما در حال حاضر قیمت‌ها به ثبات نسبی رسیده است و هر کیلوگرم گوشت مرغ تازه به طور متوسط ۷۵۰۰ تومان در مغازه‌های سطح شهر عرضه می‌شود که میانگین نرخ تعیین شده دولت برای فروش گوشت مرغ است.

 

طلای جهانی از تک و تا افتاد
طلای جهانی در معاملات روز سه‌شنبه که دلار آمریکا ثابت بود، با کاهش قیمت روبه رو شد.به گزارش ایسنا، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات بازار سنگاپور ۰,۱ درصد کاهش یافت و به ۱۲۷۶,۲۹ دلار رسید.در بازار نیویورک، هر اونس طلا برای تحویل در دسامبر ۰,۲ درصد کاهش یافت و در ۱۲۷۶,۳۰ دلار ایستاد. بهای معاملات این بازار روز دوشنبه با ۴,۷۰ دلار یا ۰,۴ درصد افزایش، در ۱۲۷۸,۹۰ دلار بسته شده بود.به گفته تحلیلگران گروه بانکی ANZ، قیمت طلا در شرایطی که سرمایه‌گذاران منتظر وضعیت بازارهای جهانی هستند، با نوسان اندکی معامله می‌شود. افزایش بازده اوراق قرضه آمریکا و عــدم پیشرفت برنامه اصلاحات مالیاتی دولت آمریکا موجب شده سرمایه‌گذاران در حاشیه بازار طلا قرار بگیرند.

تغییرات قیمتی «میوه» از میادین تا میوه فروشی‌ها
طبق آخرین نرخ موجود در بازار، قیمت هر کیلوگرم میوه در سازمان میادین بین دو تا چهار هــــزار تومــــان متغیر است؛ اما قیمت‌ها در میوه‌فروشی‌های سطح شهر بسیار متفاوت بوده و بین چهار تا هشت هزار تومان در هر کیلوگرم است.طبق گزارشات میدانی فارس در روز گذشته  از سطح میوه‌فروشی‌های پایتخت قیمت هر کیلوگرم پرتقال به عنوان میوه تازه‌وارد فصل بین شش تا هشت هزار تومان، خرمالو پنج تا شش هزار تومان و گلابی به عنوان گران‌ترین میوه بین هشت تا 15 هزار تومان عرضـــه می‌شــــود، در حالــــی کـــه همیـــن میوه‌هــــا در ســــازمــــان میادین و تره‌بار در نهایت تا کیلویی شش هزار تومان به فروش می‌رسد. پسته تازه نیز تا 30 هزار تومان در هر کیلو به فروش می رسد.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/61140

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی