ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + بازار

تاریخ درج : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

تاثیر سه هزار میلیاردی نوسانات ارز بر قیمت کاغذ
عضو مجلس در کمیته کنترل بحران کاغذ با اشاره به لزوم قرار گرفتن کاغذ در لیست کالاهای اساسی، گفت: در صورتی که کاغذ در این لیست قرار گیرد مابه التفاوت سه هزار میلیارد تومانی که بین نرخ قدیم و جدید وجود دارد به آن تعلق می‌گیرد.به گزارش خانه ملت، سید احسان قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به لزوم درج کاغذ در لیست کالاهای اساسی، گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باید در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهد تا با تلاش و همکاری‌های ستاد اقتصادی دولت، مصوبه موردنیاز برای قرار گرفتن کاغذ در لیست کالای اساسی صادر شود.وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توییتی از قرار گیری کاغذ در لیست کالای اساسی خبر داد.

 

گران‌قیمت‌ترین پارکینگ جهان
هنگ کنگ، شهری که یکی از بالا ترین نرخ های قیمت املاک در جهان را در اختیار دارد، رکورد اجاره گران قیمت ترین پارکینگ خودرو را در جهان به ثبت رساند.به گزارش راشاتودی، هفته گذشته یک محل پارک خودرو در منطقه کولون هنگ کنگ برای مدت یک ماه 10 هزار دلار هنگ کنگ (1274 دلار آمریکا) اجاره داده شد که بالاترین رقم ثبت شده برای اجاره یک واحد پارکینگ در جهان به شمار می‌رود.این محل پارک در پارکینگ مجتمع مسکونی لوکس اولتیما در منطقه مسکونی هو مین تین هنگ کنگ قرار دارد. اجاره محل پارک خودرو در هنگ‌کنگ گران‌تر از اجاره یک آپارتمان کوچک در این شهر است. مجتمع مسکونی اولیما دارای 527 واحد مسکونی است، در حالی که تنها 370 محل پارک خودرو در آن تعبیه شده است.

 

عقب نشینی سایپا از گران کردن محصولات
شرکت سایپا روز یکشنبه در تصمیمی غیرمنتظره لیست جدید قیمت محصولات پارس خودرو را اعلام کرد که براساس آن قیمت خودروهای این شرکت از 500 هزار تومان تا پنج میلیون و 200 هزار تومان با افزایش قیمت روبه رو شد. ابلاغ این بخشنامه آن هم به بهانه نوسانات نرخ ارز، اعتراضات زیادی از سوی خریداران داشته که در نهایت سایپا ترجیح داد بعد از گذشت چند ساعت از ابلاغ این تصمیم، بخشنامه دیگری را به نمایندگی ها ارسال و اعلام کند « قیمت فروش تمام محصولات شرکت سایپا تا اطلاع ثانوی مطابق روال فروردین 1397 خواهد بود».براساس بخشنامه روز یکشنبه شرکت سایپا، متقاضیان که این محصولات را پیش خرید کرده بودند، از یکشنبه دوم اردیبهشت باید با قیمت‌های جدید تسویه حساب می‌کردند.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/72291

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی