ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + بازار

تاریخ درج : یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

خط ونشان برای خودروسازها
سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در اطلاعیه ای ضمن تاکید بر اینکه خودروسازان حق افزایش خودسرانه قیمت ندارند، اعلام کرد: قیمت های بازار آزاد خودرو باید کاهش یابد.به گزارش ایدرو، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به برخی برداشت‌های غیر واقعی مبـنـی بر گران شـدن خودرو از گفت‌وگوی اخیر  «منصور معظمی» رئـیـس هـیـئـت عـامـل ایـدرو، به اطلاع مـی‌رســـانــد «خودروسازان مجوز و حق افزایش قیمت را ندارند.»سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران معتقد است قیمت های فعلی بازار آزاد خودرو غیرواقعی، کاذب و ناشی از التهاب‌های روانی ماه های اخیر است و ضرورت دارد قیمت ها تا سطح منطقی شدن برای مصرف کنندگان محترم کاهش یابد.

 

 

ثروتمندان جهان در هر ساعت چقدر درآمد دارند؟
برخی از ثروتمندترین افراد جهان در هر ساعت درآمدی بیشتر از درآمد مردم جهان در کل زندگی‌شان دارند.به گزارش بیزینس اینسایدر، نگاهی به درآمد ثروتمندترین افراد جهان از مدیران عامل شرکت‌های بزرگ فناوری گرفته تا ورزشکاران و هنرمندان نشان می دهد که درآمد این افراد در هر ساعت، از پولی که مردم عادی در تمام زندگی‌شان دیده اند بیشتر است! بر این مبنا، جف بزوس، مدیرعامل آمازون و ثروتمندترین فرد جهان ، در هر ساعت چهار میلیون و ۴۷۴ هزار و ۸۸۵ دلار درآمد دارد! پس از بزوس، مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک ، با درآمدیک میلیون و ۷۱۲هزار و ۳۲۸ دلار در هر ساعت و الیس والتون، مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره والمارت ، با یک میلیون و ۳۹۲هزار و ۶۹۴ دلار درآمد در هر ساعت، افرادی هستند که درآمدی بالای یک میلیون دلار در هر ساعت دارند.

 

 

بهترین زمان برای خرید یا تعویض خانه
نایب رئیس اتحادیه مشاوراملاک با اشاره به آرام شدن معاملات و قیمت‌ها در بازار مسکن گفت: البته برای افرادی که قصد خرید یا تعویض خانه دارند زمان مناسبی است و با رعایت اینکه زمان خرید و فروش نزدیک به هم باشد، متضرر نمی‌شوند. حـســام عـقبایی در گـفـت‌وگـو با میزان، در خصوص شرایط بازار مسکن بیان کرد: افزایش یا کاهش قیمت در بازار‌های موازی، دلیل قانع‌کننده‌ای برای کاهش یا افزایش معاملات در بازار مسکن نیست، زیرا در شرایط فعلی قدرت خـریـد خـانـوار‌هـا کـاهـش یـافـتـه است.وی افزود: بخش مسکن متاثر از شرایط واقعی اقتصاد کشور است و به دلیل بالا بودن قیمت مسکن، معاملات در این بخش در ماه‌های اخیر کاهش یافته است.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/83672

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی