ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + بازار

تاریخ درج : پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

اعلام قیمت طلا در فضای مجازی
رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر، از آغاز رسمی اعلام نرخ طلا و سکه در فضای مجازی خبر داد.به گزارش مهر، ابراهیم محمدولی گفت: سایت اتحادیه می تواند مرجعی برای اعلام نرخ های سکه باشد، این در حالی است که سایت قبلی که به نام اتحادیه کار می‌کرد، ایراد و اشکالاتی داشت.وی افزود: مالیات بر ارزش افزوده در این حوزه مورد پیگیری واقع شد و در صحن علنی مجلس قرار است مطرح و در قالب بودجه سال ٩٨ تصویب شود. رئیس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران تصریح کرد: دانشگاه طلا و جواهر احیا شد و اکنون مجدد می تواند دانشجو بپذیرد و ثبت نام آن نیز در بهمن آغاز می شود.

 

 

راه اندازی قرارداد آتی سبد سهام تا دو هفته آینده
رئیس سازمان بورس از راه اندازی نخستین قرارداد آتی سبد سهام تا دو هفته آینده خبر داد و گفت: اعلام EPS به بازار از سوی ناشران به طور کامل ممنوع نیست. به گزارش بازار سرمایه، شاپور محمدی افزود: اجرای این مقررات از نظر نقدشوندگی که بازار دنبال می‌کرد خروجی مناسب داشته و توقف حدود ۷۰ نماد معاملاتی منجر به ۱۲ نماد معاملاتی، متوقف شد که در این بین تداوم توقف دو یا سه نماد معاملاتی، ناشی از عدم ارائه صورت‌های مالی ناشر بوده است.رئیس سازمان بورس با بیان اینکه اعلام EPS به بازار از سوی ناشران به طور کامل ممنوع نیست، تصریح کرد: ناشران می‌توانند در گزارش‌های تفسیری عملکرد مدیریت همچنان متریال‌های تشکیل دهنده پیش بینی سود هر سهم پس از کسر مالیات را ارائه دهند.

 

 

برند احتمالی سامسونگ برای گوشی‌های اقتصادی
اشتهای سیری ناپذیر سامسونگ برای تسخیر هرچه بیشتر بازار فناوری، این شرکت را به راه‌اندازی برند جدیدی برای موبایل هایش سوق داده است.به گزارش ديجياتو، کمپانی کره ای به تازگی برند جدیدی به نام «رایز» (Rize) را در سازمان‌های مالکیت فکری اروپایی ثبت کرده است. در این اسناد با وجود  اشاره نشدن به جزئیات دقیق پروژه سامسونگ، تایید شده که محصولات تحت برند این شرکت، شامل گوشی های هوشمند با نام‌‌های رایز ۱۰، رایز ۲۰ و رایز ۳۰ می‌شود.کمپانی‌هایی نظیر شیائومی با راه اندازی برند جانبی پوکوفون به دنبال تسلط بیشتر بر بازار هستند و بعید نیست سامسونگ هم با ارائه موبایل های میان رده و اقتصادی تحت برند رایز در پی جذب مشتریان بیشتر باشد.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/86541

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی