ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + فوتبال

تاریخ درج : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶
شماره روزنامه: 

دخیا: مردم ما را فراموش کرده اند
داوید دخیا، سنگربان اسپانیایی یونایتد در مورد اوضاع لژیونرهای فوتبال اسپانیا صحبت کرد. دخیا در سال‌های اخیر بارها مورد توجه رئال مادرید قرار داشته و در آستانه بازگشت به لالیگا بوده است؛ اما در نهایت در اولدترافورد ماندنی شده است. دخیا گفت: «من فکر می کنم که بازیکنانی که اسپانیا را ترک می کنند، به اندازه کسانی که در اسپانیا ساکن هستند مورد اهمیت قرار نمی گیرند و مردم کمی ما را فراموش می کنند.» دخیا همچنین در مورد کپا، سنگربان جوان و اسپانیایی که مورد توجه رئال مادرید هم قرار دارد گفت: «او هنوز خیلی جوان است و یک حرفه طولانی پیش رویش دارد. وقتی کنار کپا آریزابلاگا تمرین می کنید سطح او را درک می کنید. کپا دروازه بانی عالی است؛ اما من هم جوان هستم و ما دو نفر در کنــار پپه رینا قرار داریـــم که هــمیشه با بالاترین انگیزه وارد اردوی تیم ملی می شود.»

 

رونالدو در اندیشه ترک رئال
شبکه تلویزیونی چیرینگویتو اسپانیا مدعی شد که رونالدو قصد دارد رئال مادرید را ترک کند.ستاره پرتغالی در چند ماه اخیر روزهای خوبی را پشت سر نگذاشته و تنها یک گل در لالیگا به ثمر رسانده است. این روند ضعیف، او را به فکر ترک رئال انداخته و ستاره پرتغالی به همین علت، پیشنهاد تمدید قرارداد باشگاه را رد کرده است.او به دنبال ترک رئال است و پس از اینکه رابطه اش با باشگاه شکرآب شده، قصد دارد در تابستان این تیم را ترک کند.
ستاره پرتغالی در تابستان به فکر ترک رئال بود و حالا به نظر می‌رسد که دوباره ساز جدایی را سر خواهد داد.

 رونالدینیو: امیدوارم کوتینیو بارسایی شود
رونالدینیو، اسطوره فوتبال برزیل ابراز امیدواری کرد که فیلیپه کوتینیو راهی بارسلونا شود؛ زیرا این بازیکن کاملا مناسب این باشگاه است.هافبک 25 ساله در تابستان مورد توجه بارسا قبول داشت و آبی اناری‌ها تلاش بسیاری برای این انتقال انجام دادند تا او را جانشین نیمار کنند. در نهایت کوتینیو در لیورپول ماندنی شد و عثمان دمبله به جای نیمار راهی بارسلونا شد. حال رونالدینیو که بین سال‌های 2003 تا 2008 در بارسا بازی می‌کرد، ابراز امیدواری کرد که کوتینیو راهی بارسلونا شود.او گفت:« خیلی خوشحال می‌شوم که چنین بازیکنی، پیراهنی را که من سال‌ها به تن کردم را بپوشد. به نظرم او کاملا مناسب بارسلونا است و باعث خرسندی ماست که او پیراهنی با این کیفیت را به تن کند. از نحوه بازی او خیلی خوشم می‌آید و همینطور فوتبالی که ارائه می‌کند. این سبک از کیفیت‌ها به برزیل در جام جهانی بعدی کمک زیادی خواهد کرد.»

url : http://www.isfahanziba.ir/node/61122

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی