ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + فوتبال

تاریخ درج : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶
شماره روزنامه: 

آل کثیر در تیررس استقلال و ذوب‌آهن
بی تردید عیسی آل کثیر یکی از بهترین های نفت در این فصل از رقابت ها بوده و با بیشترین پیشنهادات از سوی تیم های لیگ برتری مواجه است. دو تیم استقلال و ذوب آهن تلاش دارند در تعطیلات نیم فصل آل کثیر را به خدمت بگیرند؛  هرچند این مهاجم باید رضایتنامه اش را از باشگاه نفت بگیرد.باشگاه نفت برای صدور رضایتنامه عیسی آل کثیر ابتدا مبلغ یک میلیارد تومان درخواست کرده بود که بعد از مذاکرات این مبلغ به چهارصدمیلیون تومان به صورت نقد کاهش پیدا کرد و حالا استقلال و ذوب آهن با پرداخت این مبلغ می توانند مهاجم مورد علاقه شان را به خدمت بگیرند.آل کثیر به ذوب آهن نزدیکتر از استقلال نشان می دهد . ذوب آهن حاضر است این مبلغ را برای رضایتنامه آل کثیر هزینه کرده و او را با قراردادی دوساله و بر اساس شنیده‌ها در حدود یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان به خدمت بگیرد.

 

اسلامیان گزینه مدیرعاملی پرسپولیس
محموداسلامیان از مدیرانی است که سال‌ها در فدراسیون فوتبال کار کرده و قرار است با عزیزی خادم در مجمع روز چهارشنبه رقابت کند. در صورتی که اسلامیان در این مجمع رای نیاورد گزینه جدی حضور در باشگاه پرسپولیس و جانشینی حمیدرضا گرشاسبی خواهد بود.گفته می‌شود این موضوع حتی به اطلاع برانکو و مربیان تیم پرسپولیس هم رسیده است. جالب است که در خودِ اصفهان برای سپاهان مدیران غیر بومی از اهواز و خرم آباد استفاده کرده اند و مدیران نخبه اصفهانی مثل اسلامیان گزینه مدیر عاملی پرسپولیس می شوند. موضوعی که مسلما به مذاق تهرانی ها اصلا خوش نخواهد آمد .

آیا عشوری به ذوب آهن بازمی گردد؟
هافبک تیم تراکتورسازی به صورت قرضی به یک تیم لیگ برتری خواهد پیوست.بعد از بازگشت محمد ابراهیمی، محمد نوری و شهرام گودرزی به تمرینات تراکتورسازی با نظر گل محمدی، مشخص شد که سینا عشوری تنها بازیکن خروجی سرخپوشان تبریزی در نیم فصل خواهد بود.بعد از این اتفاقات، عشوری جلسه ای را با مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی برگزار کرد که در این جلسه صحبت های خوبی میان دو طرف رد و بدل شد. عشوری که تا پایان لیگ هجدهم با تراکتور قرارداد دارد، قرار بر این شده که با تیم های خواهانش مذاکره کند و به صورت قرضی از تراکتور برود تا در صورت مهیا شدن شرایط در ابتدای فصل آینده به تبریز برگردد.درباره عشوری گفته می شود از چند تیم لیگ برتری مثل ذوب آهن و سایپا پیشنهاد دارد؛ اما هنوز تکلیف او روشن نیست. باید منتظر ماند و دید در نهایت او در کدام تیم به فوتبالش ادامه می دهد.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/63754

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی