ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + فوتبال

تاریخ درج : یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
شماره روزنامه: 

تغییر قریب الوقوع در تراکتور و سپاهان
عملکرد ناموفق دو تیم لیگ برتری مدیران این دو باشگاه را به صرافت تغییر فنی روی نیمکت انداخته است. به گزارش «ورزش سه»، با ادامه شرایط نامناسب و عدم نتیجه گیری در دو باشگاه مشهور فوتبال ایران، تراکتورسازی و سپاهان به احتمال بسیار زیاد دو مربی از دو ملیت مختلف سکان هدایت این دو تیم را برعهده می گیرند. البته در تیم تراکتورسازی این مسئله تقریبا قطعی است؛ اما در سپاهان جلسه روز آینده هیئت مدیره تکلیف سرمربی را مشخص می کند.باتوجه به نارضایتی هواداران هر دو تیم، باید در انتظار دو چهره جذاب روی نیمکت این دو تیم باشیم.

 

مردها در دربی بانوان اصفهان چه می‌کردند؟
دربی بانوان اصفهان میان دو تیم سپاهان و ذوب آهن در شرایطی به پایان رسید که پیش از آن از حضور اصحاب رسانه مرد در این بازی ممانعت به عمل آمده بود. اتفاقی که با حمایت اصحاب رسانه زن از همکاران مردشان همراه شد و آنها نیز به دلیل ممنوعیت ورود مردان حاضر به پوشش تصویری این بازی نشدند.اما باید به حضور برخی از عوامل مرد اعم از کادرپزشکی، آنالیزور و ... در استادیوم اشاره کرد که بدون مشکلی حضور یافتند؛ اما اینکه چرا تنها ورود اصحاب رسانه مرد در این بازی ممنوع بوده، سوالی است که باید از عوامل برگزاری این بازی پرسیده شود. 

 

سرنوشت بازیکنان ملی ما چه می شود ؟
آندرانیک تیموریان و ایمان مبعلی دو بازیکن این روزهای تیم های فولاد خوزستان و گسترش فولاد تبریز هستند که پیش از این در تیم ملی با هم هم‌بازی بودند. ایمان مبعلی، هافبک باتجربه تیم فولاد که برای خوش و بش ابتدای بازی به سمت نیمکت تیم گسترش فولاد رفته بود با استقبال جالب توجه آندرانیک تیموریان مواجه شد.آندو در حالی که شانه به شانه مبعلی وی را در کنار زمین مشایعت می کرد به صورت مخفیانه با ایمان در حال گفت و گو بود. گویا آندو در مورد مطلب بسیار مهمی با مبعلی صحبت می کرد که وی را حتی پس از ورود به زمین نیز همراهی کرد.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/66422

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی