ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + فوتبال

تاریخ درج : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
شماره روزنامه: 

آسنسیو: راموس به من گفت تو فاجعه ای!
آسنسیو از سال گذشته درخشیدن در رئال را شروع کرد و حالا به یک مهره ثابت و مهم برای کهکشانی ها بدل شده است.به گزارش «ورزش سه»، مارکو آسنسیو، ستاره رئال مادرید به سبب مادر هلندی اش می توانست برای تیم ملی هلند نیز بازی کند؛ اما در نهایت اسپانیا را ترجیح داد.  آسنسیو در همین رابطه گفت:« فان نیستلروی(ستاره هلندی سابق یونایتد و رئال) با من تماس گرفت و از من خواست که برای تیم ملی هلند بازی کنم؛ ولی وقتی لوپتگی با من تماس گرفت، دیگر تردید نکردم و از همان ابتدا هم هدفم بازی برای تیم ملی اسپانیا بود و از تصمیمی که گرفتم خوشحالم.» وی درباره سوپرکاپ اروپای 2016نیز گفت:« شاید باور نکنید؛ ولی صبح روز بازی با سویا خواب ماندم. زیدان به من گفته بود که از ابتدا بازی خواهم کرد؛ ولی من خواب مانده بودم. بعد به خودم گفتم آیا هنوز هم زیدان به من بازی خواهد داد؟ راموس هم وقتی وضعیت من را دید به من گفتم پسر تو فاجعه ای!»لازم به ذکر است که آسنسیو در آن بازی از ابتدا به میدان رفت و گل اول رئال را با یک شوت استثنایی از 25 متری به ثمر رساند.

 

برگزاری بازی دوستانه ایران با توگو نهایی شد
 فدراسیون فوتبال برگزاری بازی دوستانه با توگو را نهایی کرد؛  اما مکان برگزاری بازی هنوز مشخص نیست.به گزارش فارس، فدراسیون فوتبال طبق وعده ای که به کارلوس کی روش،  سرمربی تیم ملی،  داده بود، اولین دیدار دوستانه تیم ملی بعد از مقدماتی جام جهانی را نهایی کرد.درحالی که تا همین چند روز قبل برگزاری دیدار ایران با توگو نهایی نشده بود،  با پیگیری هایی که فدراسیون انجام داده است،  برگزاری این بازی در تاریخ ۵ اکتبر برابر با ۱۳ مهر نهایی شده است. البته مکان برگزاری این بازی هنوز مشخص نیست. تیم ملی قرار است در روسیه کمپ آماده سازی داشته باشد و در تاریخ ۱۸ مهر با تیم ملی این کشور بازی کند.

 

واکنش بیل به جدایی از رئال و خروج از سایه رونالدو
بسیاری در انگلیس معتقدند که گرت بیل برای خروج از زیر سایه رونالدو باید رئال مادرید را ترک کرده و به من یونایتد بپیوندد.به گزارش «ورزش سه»، این عده معتقدند که بیل باید همان راه نیمار را طی کند و مثل او که برای فرار از سایه مسی ترجیح داد راهی پی اس جی شود، او هم رئال را ترک کند. ستاره ولزی در همین رابطه به دیلی میل گفت:« بازیکنی مثل نیمار حتما دلایل خاص خودش را برای جدایی داشت. یعنی همیشه برای اینگونه تصمیمات یک دلیل ویژه وجود دارد؛ اما به شخصه عقیده دارم که در پایان دوران فوتبال هر بازیکنی، تعداد جام‌های کسب شده اهمیت زیادی دارند. اینکه به عقب برگردی و تعداد جام هایی را که کسب کردی، بشماری لذتبخش است.برای من نفر اول بودن در رئال هرگز مهم نبوده است. دوست دارم به میدان بروم و از فوتبالم لذت ببرم. برخی مثل من فکر می کنند و برخی برعکس. دوست دارم خوب بازی کرده و به تیمم کمک کنم تا جام های مختلف کسب کند. مهم این است که از فوتبال بازی کردن لذت ببرم.»   

url : http://www.isfahanziba.ir/node/55081

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی