ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + قیمت

تاریخ درج : سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

ثبت رکورد تراکنش شتاب در سال ۹۶
میزان: مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک گفت: در سال ۱۳۹۶ بیش از ۲۷ میلیارد تراکنش در سامانه شتاب صورت گرفت که نشان دهنده رشد ۳۰ درصدی عملکرد این سامانه نسبت به سال قبل است و این حجم عظیم تراکنش با امنیت کامل و پایداری بالای ۹۹ درصد مدیریت شد.

کاهش معاملات مسکن در اسفند  نسبت به میانگین 96
ایسنا: معاملات مسکن در اسفند ۱۱,۳ درصد نسبت به میانگین سال ۱۳۹۶ کاهش داشته و سهم واحدهای قدیمی ساز از کل معاملات مجموعا ۵۵,۸ درصد افزایش یافت که نشان می دهد قیمت مسکن که از اوایل سال ۱۳۹۵ به کف نزدیک شده بود به طور مجد دچار حباب شده است.

افزایش قیمت سکه در بازار
گروه بازار: همچنان خبری از دلار 4200 تومانی در بازارها نیست  و در پی این مسئله، قیمت هر قطعه سکه طرح امام با افزایش 20 هزار تومانی به قیمت یک میلیون و 800 هزار تومان ارزش گذاری شد. هر گرم طلا نیز 171 هزار و نهصد تومان قیمت گذاری شد که نیاز کشور تا پایان شهریور را تامین می‌کند.

هدیه برای خریداران خانواده گلکسی S9
جی اس ام: سامسونگ به علاقه‌مندانی که تا ۱۲ اردیبشهت گوشی‌های جدید گلکسی S9 و+ S9  را خریداری کنند، هدیه‌ای ویژه به ارزش بیش از ۱۴ میلیون ریال تقدیم می‌کند. این اولین باری است که دفتر سامسونگ ایران همکاری خود را با سرویس‌های پرکاربرد داخلی همچون اسنپ و آیو اعلام داشته.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/71856

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی