ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + قیمت

تاریخ درج : دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

افزايش دوباره قيمت پرايد در بازار
گزارش بازار خودرو در ابتدای هفته حکایت از افزایش قیمت تعدادی از خودروهای داخلی در بازار دارد. برای مثال پژو 207 افزايش قيمت داشت. همچنین پراید 111 هم با افزایش یک میلیون تومانی با قیمت36 میلیون تومان، پژو پارس با کاهش یک میلیون و 500 هزار تومانی با قیمت 67 میلیون و 500 تومان معامله می شود.

 

رشد مالیات مشاغل
بر اساس آمار عملکرد بودجه، در پنج ماهه نخست سال جاری در حالی که مالیات مشاغل با رشد ۲۰ درصدی مواجه شده، میزان مالیات دریافتی از کارکنان بخش عمومی به طور تقریبی ثابت مانده است. بر اساس گزارش بانک مرکزی تا مرداد سال جاری حدود 7400 میلیارد تومان مالیات بر درآمد وصول شده است.

 

قیمت روز مرغ در بازار
قیمت هرکیلو گرم مرغ گرم(تازه) به ۱۰ هزار تومان و مرغ شمال در تهران به ۹۱۰۰ تومان رسید، درحالی که قیمت مصوب حداکثری این محصول بر اساس مصوبه کارگروه تنطیم بازار ۸۱۷۵ تومان است. قیمت هر کیلوگرم سینه مرغ با کتف 14000 تومان، سینه بدون کتف 15000 تومان و فیله 16000 تومان است.

 

احتمال کاهش قیمت گوشی تلفن همراه
در شرایطی که قیمت گوشی تلفن همراه پس از روند افزایشی ماه‌های گذشته، در هفته گذشته با کاهش روبه‌رو بود رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه اعلام کرد اگر ۶۰۰ هزار دستگاه گوشی توقیف شده قیمت‌گذاری شود و از سوی دیگر ارز نیمایی برای واردات این محصول تامین شود، قیمت موبایل تا ۴۰ درصد کاهش خواهد یافت.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/83332

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی