ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + ورزش

تاریخ درج : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

دریاچه آزادی جاده تندرستی نخواهد داشت
 سرپرست فدراسیون قایقرانی اعلام کرد ساخت جاده تندرستی کنار دریاچه آزادی منتفی است.احمد گواری در گفت‌وگو با ایسنا درباره جلسه با مسئولان شرکت توسعه تجهیز برای تعیین تکلیف ایجاد جاده تندرستی کنار دریچه آزادی گفت: آقایان کریمی و شعبانلو  دلایل ما را شنیدند نکات فنی مطرح شد و در نهایت بحث دور دریاچه از طرح آنها خارج شد. آقای کریمی، فرد منطقی است و وقتی صحبت کردیم پذیرفت و اعلام کرد دنبال این نیست که قایقرانی آسیب ببیند و خدشه‌ای به آن وارد شود.گواری در پاسخ به این پرسش که پس ساخت جاده تندرستی کنار دریاچه آزادی منتفی شده است، تاکید کرد: به امید خدا منتفی شد.

 

 

 سعید ملایی برنز گرفت
 سعید ملایی، نفر یک دنیا در وزن ۸۱- کیلوگرم بعد از یک دور استراحت، «کیانو کوهارا» نفر ۲۵ رنکینگ جهانی و دارنده نشان نقره جوانان جهان را با ضربه فنی شکست داد و در ادامه  «ویسزاک» از آلمان را در فاصله ۲۹ ثانیه به پایان مبارزه ضربه فنی کرد و راهی دور سوم شد.به گزارش مهر، نماینده کشورمان که طلای ۲۰۱۸ جهان را در کارنامه دارد در ادامه برای آنکه در مرحله نیمه نهایی به نماینده رژیم اشغالگر قدس برخورد نکند، مقابل «روسلان موسایف» از قزاقزستان با رنکنیگ ۲۰۹ دنیا باخت و به گروه شانس مجدد رفت و در این مرحله ابتدا «ماتیاس کاس» از بلژیک را شکست داد و به دیدار رده بندی رفت و با پیروزی برابر حریف به مدال برنز رسید.

 

 

نایب قهرمانی سپاهان در لیگ آکروژیم
تیم آکروژیم فولاد مبارکه سپاهان در رقابت‌های لیگ آکروژیم باشگاه‌های کشور و انتخابی تیم ملی جهت اعزام به رقابت های آسیایی ازبکستان در جایگاه دوم ایستاد.این رقابت ها که با حضور باشگاه های مختلف از سراسر کشور از 10 لغایت 12 بهمن به میزبانی سمنان برگزار شد، سپاهان در مجموع به مقام نایب قهرمانی دست یافت . در بخش چهار نفره  رده سنی 11 تا 16 سال تیم سپاهان متشکل از امیر حسین سردشت، احسان اکبری، علیرضا علی محمدی و دانیال فروغی دوم شد. در بخش دو نفره این رده سنی نیز محمد علی اسعدی و سینا اخلاصی که برای اولین بار در این رقابت ها حاضر بودند، در جایگاه چهارم ایستادند .

url : http://www.isfahanziba.ir/node/90249

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی