ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + ورزش

تاریخ درج : پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

شائبه حقوق سرمربی تیم ملی هندبال
 دبیر فدراسیون هندبال ضمن تکذیب پرداخت حقوق ۸۵۰۰ دلاری به سرمربی خارجی تیم ملی در مورد برنامه‎های کلی پیش‎بینی شده برای آماده‎سازی این تیم توضیح داد.به گزارش مهر، «زوران استراتوویچ» همکاری خود با فدراسیون هندبال را به عنوان سرمربی تیم ملی مردان آغاز می کند. گفته می‌شود ۸۵۰۰ دلار حقوق ماهیانه این مربی است اگرچه مسئولان فدراسیون این رقم را تایید نمی کنند. محمدرضا رجبی دبیر فدراسیون هندبال کشورمان ضمن تکذیب پرداخت حقوق ۸۵۰۰ دلاری به زوران استراتوویچ گفت: مبلغ قرارداد این مربی را نمی توانم اعلام کنم اما این رقم هم اشتباه است.

 

 

 

سقف قیمت بلیت مراسم افتتاحیه المپیک
کمیته‌ برگزاری المپیک توکیو ۲۰۲۰، رقم ۲۶۰۰ دلار را سقف قیمت بلیت‌های افتتاحیه این مسابقات تعیین کرد.به‌ گزارش سایت  Inside the games، کمیته‌ برگزاری المپیک توکیو ۲۰۲۰ برای مراسم افتتاحیه المپیک و پاراالمپیک ۲۰۲۰ سقف قیمت تعیین کرد.قرار است قیمت بلیت‌های مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۲۰ حداکثر ۲۶۰۰ دلار و حداکثر قیمت بلیت‌های افتتاحیه پاراالمپیک ۲۰۲۰، ۱۳۰۰ دلار باشد.قیمت قطعی بلیت‌های المپیک توکیو ۲۰۲۰ در ماه جولای مشخص و فروش بلیت‌ها از سال آینده آغاز می‌شود.قیمت بلیت‌های المپیک به صورت کلی باید از ۱۸ دلار آغاز شود و برای بازی‌های پاراالمپیک حداقل قیمت ۹ دلار است.

 

 

 

محمودی جور برادرش را کشید
آخرین تمرین تیم ملی والیبال در تهران یک میهمان ویژه داشت.به گزارش «ورزش سه»،بهنام محمودی بازیکن سابق تیم ملی دقایقی نظاره گر تمرینات ملی پوشان بود و با مربیان و بازیکنان باتجربه به خوش و بش پرداخت.وی بدون توجه به مسائل مدیریتی برای حمایت از تیم ملی وارد گود شد.جالب اینکه بهنام محمودی مورد استقبال کولاکوویچ هم قرار گرفت. سرمربی مونته نگرویی که به حضور شهرام محمودی، برادر بهنام در تیم ملی اصرار داشت و چند باری از او دعوت کرد، حالا با برادرش روبه رو شد.با اینکه تلاش کولاکوویچ برای بازگرداندن شهرام محمودی به تیم ملی بی نتیجه بود، اما برادرش به عنوان حامی در اردو حاضر شد.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/73632

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی