ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + ورزش

تاریخ درج : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

اوسین بولت راهی لیگ استرالیا شد
اوسین بولت، قهرمان هشت مدال طلای المپیک، به باشگاه سنترال کوست مارینرز از لیگ استرالیا پیوست.به گزارش ورزش سه، بولت 31 ساله که از ورزش دو و میدانی اعلام بازنشستی کرده، از آن پس فوتبال را آغاز کرده و با حضور در چند باشگاه به صورت تمرینی، شانس خود را امتحان کرده است. او تا به اینجا موفق نشده باشگاهی را برای حضورش متقاعد کند ولی حالا شش هفته نیز با یک باشگاه استرالیایی تمرین خواهد کرد.بولت زمانی که تصمیم به فوتبالیست شدن گرفت، تیم های بزرگی را خواهان خود می دید اما به مرور معلوم شد در حد تشریفاتی بوده است.

 

 

 

 احتمال غیبت ستاره‌هاى هندبال در جاکارتا
تیم ملى هندبال در شرایطى این روزها خود را براى حضور در بازى هاى آسیایى آماده مى کند که لژیونرهاى این رشته به تمرینات تیم هاى باشگاهى خود در کشورهاى مختلف پیوسته اند. پویا نوروزى نژاد که به یک تیم آلمانى پیوسته نتوانسته اجازه حضور در بازى هاى آسیایى را به خاطر تداخل این مسابقات با بازى هاى باشگاهى بگیرد. سجاد و الله کرم استکى هم که به تیم جدیدى در رومانى ملحق شدند، وضعیت مشخصى ندارند.باید دید در یک ماه آینده فدراسیون هندبال مى تواند رضایت باشگاه‌هاى خارجى را براى در اختیار گرفتن این لژیونرها جلب کند یا خیر.

 

 

 

پیش‌بینی دو مدال طلای قایقرانی در جاکارتا
رئیس فدراسیون قایقرانی با بیان اینکه از مواد بادبانی و اسلالوم توقع مدال ندارد گفت: حدس من این است که در بازی‌های آسیایی دو مدال طلا بگیریم.به گزارش مهر، غلامرضا  امینی گفت: عمده زحمت کار قایقرانی بعد از بازی های آسیایی اینچئون بر عهده کادر فنی ایرانی بوده است. ما سرمربی خارجی اعزامی به بازی های آسیایی نداریم. شاید مشاوران خارجی به ایران کمک کنند ولی با سرمربیان ایرانی در جاکارتا حاضر می شویم. در روئینگ کایاک و کانو انتظار مدال می رود. اگر این اتفاق افتاد دلیلش سرمربیان ایرانی هستند و اگر هم موفق نبودیم مسئولیتش با بنده است.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/77578

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی