ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

پیشخوان + ورزش

تاریخ درج : یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

تیمداری سپاهان در آکروژیم
باشگاه فولاد مبارکه سپاهان پس از سال ها در رشته ورزشی ژیمناستیک تیمداری می‌کند  و در شاخه آکروژیم این اتفاق خواهد افتاد.  تیم چهار نفره آکروژیم زیر 16 سال، اصفهانی و از اعضای تیم ملی هستند .لیگ آکروژیم باشگاه‌های کشور  10 تا 12 بهمن در سمنان برگزار می‌شود . تیم فولاد مبارکه سپاهان به مربیگری و سرپرستی آقایان جواد کاظمی و علیرضا حمامی به این رقابت ها اعزام می‌شود.  اصفهان قطب اول آکروژیم کشور محسوب می‌شود و همیشه در بین تیم های برتر و مقام آور حضور داشته و علی نکویی، رئیس این شاخه در فدراسیون بوده و آقای جواد کاظمی، مسئول کمیته لیگ و مسابقات فدراسیون در این شاخه است. دور قبلی این مسابقات هم به میزبانی اصفهان برگزار شده بود.

 

 

ابهام در میزبانی  اجلاس شورای المپیک آسیا
 موافقت رسمی شورای المپیک آسیا برای برگزاری نشست آتی هیئت اجرایی و هیئت رئیسه این شورا در ایران در جریان بازی های المپیک جوانان آرژانتین و توسط شخصِ «شیخ احمد الفهد الصباح» به رضا صالحی امیری، رئیس کمیته ملی المپیک اعلام شد. به گزارش مهر، در هر صورت ایران که اردیبهشت سال۹۴ هم میزبان شصت و ششمین اجلاس شورای المپیک آسیا در تهران بود، مجددا برگزارکننده این اجلاس خواهد بود که به احتمال زیاد در کیش و به عنوان اولین نشست اعضای هیئت اجرایی و هیئت رئیسه OCA در سال جدید میلادی برگزار می شود، اما دقیقا مشخص نیست این نشست هم‌زمان با انتخابات پیش رو خواهد بود یا بعد از آن؟!

 

 

چرا IWF برای رای دادن ایرانی‌ها فیلتر است؟
از چند روز قبل فدراسیون جهانی وزنه برداری با اعلام نامزدهایی از میان قهرمانان مسابقات جهانی ۲۰۱۸ نظرسنجی خود را برای انتخاب برترین وزنه بردار سال آغاز کرد. در حالی که سهراب مرادی مثل سال گذشته در این نظرسنجی قرار دارد،  به همین دلیل مخاطبان ایرانی برای رای دادن این وزنه بردار به سایت فدراسیون جهانی وزنه برداری مراجعه کرده اند. با این حال در اقدامی عجیب IWF دسترسی ایرانی‌ها را مسدود کرد تا فقط با فیلترشکن چنین امکانی وجود داشته باشد. علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه برداری با اشاره به قرار گرفتن سهراب مرادی در میان نامزدهای وزنه بردار برتر سال ۲۰۱۸ گفت: برای حل این مشکل، با فدراسیون بین‌المللی نامه نگاری انجام داده ایم تا در صورت وجود مشکل فنی، رفع شود تا مردم عزیز کشورمان نیز به راحتی در این نظرسنجی شرکت کنند.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/88467

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی