ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

چهار مسی در جام ملت‌های آسیا

تاریخ درج : یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

   روزنامه الاتحاد امارات در گزارشی از چهار بازیکنی سخن به میان آورد که به آنها لقب مسی داد و اکنون در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ حضور دارند و برای تیم خود می درخشند. در بین این چهار بازیکن، نام«سردار آزمون»، مهاجم تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران هم به چشم می‌آید .  اما چهار بازیکنی که این روزنامه اماراتی لقب مسی را به آنها داده و تیم‌های‌ ‌ملی کشور خود را همراهی می‌کنند، عبارت‌اند از :
 - سونیل چتری، کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال هند که توانسته ۶۷ گل ملی به ثمر برساند. او در دیدار برابر تایلند ستاره تیمش بود و توانست دو گل به ثمر برساند تا هند پیروزی قاطع را به دست آورد و در حد یک شگفتی ساز ظاهر شود.
- سونگراسین، ستاره تیم‌ ‌ملی فوتبال تایلند که توانست در دیدار برابر بحرین یک گل زیبا به ثمر برساند تا تیمش سه امتیاز ارزشمند را به دست آورد.
- لی سون هوو، ستاره جوان تیم‌ ‌ملی فوتبال کره‌جنوبی که کم سن و سال ترین بازیکن حاضر در جام ملت های آسیاست. او در تیم هلاس ورونا بازی می‌کند  و محصول آکادمی لاماسیا بارسلوناست. این بازیکن کره‌ای از تکنیک منحصر به فردی برخوردار است و آینده درخشانی دارد.  آخرین بازیکن این فهرست هم «سردار آزمون» است که در تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران بازی می‌کند.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/88465

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی