ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

چهره + خوان

تاریخ درج : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

برای نویسنده شدن سه راه وجود دارد

محمد ابراهیمیان، روزنـــامــــه‌نگـــار: از آنجا که «صحنه» سینمایی نداشت نمی‌توانســتم فیلم‌ها را ببینم، اما همه اعلان‌ها و آگهی‌های فیلم‌های سینمایی را می‌خواندم و اتاقم را با این آگهی‌ها پر کرده بودم. زمان عصر اسطوره‌ها نیز تصاویر آنها اتاقم را پر کرده بود. یادم است چون فیلم اسپارتاکوس طولانی بود آن را به دو قسمت تقسیم کرده بودند. ما هم پول کم داشـــتیم و چون «صحنه» یک خط داشت، ده، دوازده ریال می‌گرفتند و از بس که میان راه مسافر سوار می‌کرد، ساعت‌ها طول می‌کشید تا به کرمانشاه برسد، تصمیم گرفتیم با دوچرخه به کرمانشاه برویم و قسمت اول فیلم را ببینیم. فیلم در نقطه اوج خود قطع شد، وقتی برگشتم خودم چند مدل پایانبندی برای این فیلم در ذهنم ســـاختم و برای دوستانم روایت کردم.آن زمان دوره بازیگرانی چون مارلون براندو، وران بیتی، جیمز دین و قصه‌های ناب ایرانی و شاعران جدید بود و تب نویسنده شدن تمام وجودم را فرا گرفته بود. وقتی از معلم کلاس دوم دبیرستان پرسیدم برای نویسنده شدن باید چه کنم، گفت سه راه وجود دارد، بخوان، بخوان و بخوان.

 

 

 

 

اتفاقاتی که باعث سرخوردگی می شود

نیما عالمیان، ملی پوش پینگ پنگ: پینگ پنگ بعد از صد سال به دسته یک جهان صعود کرد، اما مسئولان شهر بابل با 100 هزارتومان از ما تجلیل کردند. واقعا کارشان زشت بود. به طور واقع کارشان زشت بــــود، همین اتفاقات باعث سرخوردگی ورزشکاران و نخبه‌ها می‌شود. خودشان بعد خجالت زده شدند و خیلی با ما تماس گرفتنــــد و عذرخواهــــی کردند و گفتند جبران می‌کنیم. ان‌شاءالله بتوانند جبران کنند (باخنده). البته قول دادند وضعیت اشتغال من و نوشاد را حل کنند، حالا باید ببینیم چقدر عملی می‌شود. البته هیئت پینگ پنگ استان تهران جوایز زیادی به بازیکنانش داد، اما از ما این گونه تجلیل شد. در روحیه تاثیــــر دارد، اما ســـعـــی می‌کنیم اهمیت ندهیم و کار خود را دنبال کنیـــــم. هــــدف ما چیز دیگری اســت  و این  مسائل بیشتر حاشیه است. هدف ما این بود که به دســـــته یک جهان صعـــود کنیم و آن را هــــم انجام دادیم. امیدوارم مســــئولان هم حرف هایی که می زننـــد را انجام دهند.

 

 

 

 

کسب مدال در مسابقات آسیایی اصلا دور از ذهن نیست

هدیه کاظمی،عضو تیم ملی آب‌های آرام: مسابقات جهانی همواره برای قایقرانان مسابقه‌ای مهم و بزرگ است. در آسیا رقیبان زیاد و قدرتمندی داریم که علاوه بر آن اروپایی‌ها هم باوجود مهد قایقرانی بودن، رقیبان اصلی‌مان را تشکیل داده‌اند.مسابقات کاپ 2 جهانی آلمان می‌تواند بهترین محک برای قایقرانان تیم ملی پیش از مسابقات آسیایی جاکارتاست تا در رقابت با حریفان آسیایی هم‌سطح خود و هم‌سطح آنها را محک بزنیم و شــــانـــــس مدال‌آوری خود را در بازی‌های آسیایی بسنجیم.پس از تعطیلات نوروز سه اردو را در تهران پشت سر گذاشتیم و پس‌ازآن به آلمان سفر کردیم. در ورزش قایقرانی در فصل زمستان تمرینـــــات استقامتــــــی را باید پشت سر گذاشـــــت و در ابتدای فصل بهار تمرینات سرعتی آغاز می‌شود.  تمرینات سرعتی خود را آغاز کرده‌ایم و امیدوارم تا بازی‌های آسیایی به بالاترین سطح آمادگی‌ام برسم. با تمام توان برای حضوری موفق دربازی‌های آسیایی 2018 تمریناتم را ادامه می‌دهم. برایمان کســـــب مدال در مســــابقات آسیایی اصلا دور از ذهن نیست، اما این مهـــــم نیـــــاز به تلاش، تمرین و حمایت مسئولان دارد.

url : http://www.isfahanziba.ir/node/73842

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی