ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

چهره های + هفته

تاریخ درج : پنجشنبه ۱۸ امرداد ۱۳۹۷
شماره روزنامه: 

بالاخره رفت
دوره جدید برنامه «ورزش و مردم» با حضور بهرام شفیع از جمعــه آغاز شد که پس از یک فصل کوتاه، این مجری قدیمـــی تلویزیون پس از ۴۰ سال اجرای مداوم و پیوسته، با «ورزش و مردم» خداحافظی می‏ کند و برنامه ورزش و مردم با تغییر نسل در اجرا، با حال و هوای جدیدتر روی آنتن خواهد رفت. اینکه بالاخره یک نفر از سمت خود دل کند، جای خیلی خوشحالی و تبریک به آحاد ملت دارد ولی خب چه کنیم که آقای شفیع چند شغله هستند و حالا حالا هستند.

 

شومن هتاک!
روزنامـــــه کیـــهــــان نوشت: یک شومن کـــــه در گــــذشـــتــــه با اجرای برنامه در خندوانه، به دلیل استفاده از تعابیــر زشـــت بــا انتقادات فــــراوانی مواجه شده بود، مجری برنامه‌ای در شبکه سه برای نوجوانان شد! «م.الف» البته به دلیل محدودیت‌ها نتوانسته بود اوج بی‌ادبی و زشت زبانی خود را در خندوانه نشان دهد! اما همین شومن در اجراهای خارج از تلویزیون و جنگ‌های عمومی، روبه روی خانواده‌ها رکیک‌ترین ماجراها را برای به خنده واداشتن مردم تعریف می‌کرد. اما حالا اعلام شده که این شومن هتاک قرار است اجرای برنامه «ایرانیوم» شبکه سوم سیما را برعهده بگیرد. البته باید از کیهان هم پرسید که جنابعالی که بیشتر مواقع هتاکی می کنید، چاره چیست ؟ هتاک ، هتاک ببیند باید این طور انتقاد کند. والا ... 
 

 

خداحافظی بهنوش
بهنوش بختیاری که پرطرفدارترین بازیگر ایرانی در اینستاگرام است متنی منتشر کرد که جنجال‌های زیــــــــادی در پــــــــی داشت.در بخشـــی از متن بختياری آمده است: «در سينمايی كه خانم بازيگر برای گرفتن طلاق بعد از معروفيتش به شوهر و مادرشـــوهرش چـــاقـــو می‌زنــــد و دستشـــان را شرحه شرحه می‌كند، همان بهتر كه ما نباشيم. چند وقتی است دارم به اين فكر می‌كنم كه عطای اين سينما را به لقايش ببخشم». بالاخره وقتی مدتی کار نداری و سریال یا فیلم در دست اکران نداری باید هم از این خداحافظی ها بکنید.  

url : http://www.isfahanziba.ir/node/79128

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی