ویژه نامه ها

اشتراک الکترونیکی روزنامه

CAPTCHA ی تصویری

شماره های پیشین

کرانچار +5

تاریخ درج : سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶
شماره روزنامه: 
نیمکت‌های لرزان لیگ؛

 تا پیش از شروع هفته ششم، دو سرمربی کنار گذاشته شدند. شاید تعداد آنها پس از برگزاری بازی‌های این هفته، سه برابر هم شود. به گزارش وبسایت نود،  معدود مربیانی هستند که در لیگ امسال جا پای‌شان سفت باشد. تعداد کسانی که مطمئن‌اند فصل را به پایان می‌رسانند شاید به تعداد انگشتان یک دست هم نرسد. زمانی این پیش‌بینی بیشتر رنگ واقعیت می‌گیرد که تا این مقطع از فصل، شش مربی حداقل یک تذکر از مدیران‌شان دریافت کرده‌اند. در حالی که فصل گذشته تا پایان فصل، این تعداد مربی از کار برکنار شدند. در لیگ قبل تا این مقطع از فصل همه سرمربی‌ها سر کار بودند و خبری از اخراج یا استعفا نبود.

 

 

 

ولی در همین چند روز اخیر، دو سرمربی
از هدایت تیم‌های‌شان کنار رفتند. حمید درخشان اولین اخراجی فصل بود. درخشان گفته ابتدا باشگاه باید ۹۰۰میلیون پول قراردادش را بدهد تا او حاضر شود نیمکت تیم را به علی کریمی واگذار کند. یعنی با اخراجش کنار آمده و فقط نگران پول قراردادش است.روز یکشنبه هــــم خبــــر استعفــــای علی نظرمحمدی منتشر شد. نیمکت‌های لرزان لیگ هفدهم را مرور می‌‌کنیم.

 

 

    نفت تهران(حمید درخشان)
درخشان اولین اخراجی لیگ بود. او نیمکت را به علی کریمی واگذار کرده و تنها مشکلش با مدیران باشگاه، دریافت قرارداد ۹۰۰ میلیون تومانی‌اش است. درخشان در همین رابطه گفته: «اگر کسی فکر کرده من چیزی را می بخشم، در اشتباه است. مالکان جدید ابتدا باید با من تواق کنند وگرنه علی کریمی شانسی برای نشستن روی نیمکت تیم ندارد.»

 

 

   سپیدرود( علی‌ نظرمحمدی)
علی نظر‌محمدی در گفت‌وگوی روز یکشنبه خود، از هدایت سپیدرود استفعا داد: «دوست دارم ســـپــــیــــدرود در لیگ برتر باقی بماند و فوتبال شهرم همواره در بالاترین سطح قرار بگیرد. من مثل چسبیده‌های فوتبال شهر رشت نیستم که می‌خواهند به هر قیمتی در تیم سپیدرود و فوتبال شهر رشت باقی بمانند. برای سپیدرود، هوادارانش و همه مسئولان باشگاه آرزوی موفقیت می کنم.»

 

 

    گسترش فولاد( لوکا بوناچیچ)
نصیرزاده مدیرعامل باشگاه گسترش‌فولاد در گفت‌وگو با رسانه‌ها اعلام کرد که احتمال اخراج لوکا وجود دارد: «برکناری لوکا بوناچیچ؟ شاید، معلوم نیست. ما به لوکا گفتیم که یکشنبه به باشگاه بیاید و درباره این نتایج تعیین تکلیف کنیم و از او بابت شکست‌های اخیر توضیح بخواهیم. نتایج گسترش فولاد نباید این‌طور باشد. ما نباید این‌قدر ببازیم. ما تیمی بودیم که خیلی زودتر از حریفان تمرینات‌مان را شروع کردیم و با در اختیار داشتن ورزشگاه اختصاصی، همه ویژگی‌های یک باشگاه حرفه‌ای را داریم. با این امکانات، ما قرار نیست این‌طور نتیجه بگیریم. لوکا باید با مربیان دیگر تیم هم مشورت کند و اختیارات دستیاران ایرانی‌اش را محترم بشمارد. آنها هم باید در تیم دخیل باشند. ما نیاز داریم که نیمکت‌مان با درون زمین در ارتباط باشد.»

 

 

   پیکان ( مجید جلالی)
جلالی در چهار دیدار نخست پیکان هیچ کدام از بازی‌ها را نبرده بود. اتفاقی که سر و صدای زیادی بلند کرد. برخی از رسانه‌ها در همان مدت از فشار مدیران باشگاه به جلالی گفته بودند. حتی نام گزینه‌های جانشینی او هم زمزمه شده بود. اما جلالی در همه این روزهای پرفشار، حمایت مدیریت را پشـــت خود می‌دید. اتفاقی که در نهایت منجر به کسب اولین برد فصل پیکان در هفته پنجم شد. مدیرعامل پیکان در این باره گفته بود: «مدیریت باشگاه حمایت همه جانبه خود را از کادر فنی پیکان ادامه خواهد داد. به هر حال فوتبال روزهای خوب و بد دارد، نمی توان در روزهای بد، اتفاقاتی که باعث شده پیکان رشد و تعالی داشتـــه باشـــد را فراموش کنیم.» حالا که پیکان مقـــابل تیم لیگ یکــی از جام حذفی کنار گذاشته شد و این هفته با پرسپولیس صدرنشین بازی دارد باید دید حمایت‌ها از او ادامه پیدا می‌کند یا زمزمه‌های جدایی او رنگ واقعیت می‌گیرد.

 

 

 

   سپاهان( زلاتکو کرانچار)
کسب فقط شش امتیاز از پنج مسابقه لیگ و حذف از جام حذفی اتفاقی بود که صدای اعتراض هواداران سپاهان را بلند کرد. حالا دوباره شنیده شده که کرانچار در آستانه اخراج از سپاهان قرار دارد. این موضوع هنوز واکنشی از سوی مدیران باشگاه را به همراه نداشته است. فقط سرپرست سپاهان در گفت‌وگویی این قضیه را تکذیب نکرد و تصمیم‌گیری راجع به آن را به مدیریت باشگاه واگذار کرد.

 

 

   استقلال ( علیرضا منصوریان)
اولتیماتوم‌هایی که به منصوریان داده شده آنقدر بازتاب رسانه‌ای داشت که نیازی به توضیح نباشد. تا دو هفته دیگر مشخص می‌شود که منصوریان برف تهران را می‌بیند یا خیر!

url : http://www.isfahanziba.ir/node/55024

اصفهان زیبا را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 

 

ضمائم روز

پیوست‌ها

  

 

 

بایگانی